تبلیغات مزون

تبلیغات مزون

تبلیغات مزون

در این مقاله می خواهیم قدری درباره تبلیغات مزون صحبت کنیم. مزون ها به علت تفاوتشان با فروشگاه های لباس ، کم تر در معرض دید هستند و باید شیوه های تبلیغاتی هوشمندی را برای کار خود در نظر بگیرند. مزون ها غالبا در سطح محلی کار می کنند و به تبلیغات محلی اهمیت می دهند. البته  مزون هایی هستند که فعالیت های گسترده تر دارند ، اما تعداد آنها کم است. ما در این مقاله بیشتر به تبلیغات مزون های کوچک می پردازیم. با توجه به اینکه تمام روش ها ، در مورد تبلیغات مزون های بزرگ هم اجرایی و کارآمد هستند.

 

تبلیغات مزون چیست

ماهیت تبلیغات مزون ، متقاعد کردن مشتری به خرید لباس نیست. حتی مزون ها نمی خواهند به مخاطبانشان کیفیت محصولاتشان را معرفی کنند. زیرا که مخاطبان مزون در اصل دنبال این موارد نیستند. تبلیغات مزون باید برای کسانی ارسال شود که تصور خاصی از یک نمایشگاه شوی لباس دارند و می خواهند بیشتر فضای مزون را بشناسند و با امکانات و خدمات شگفت انگیز مواجه شوند.

تفاوت فروشگاه لباس و مزون همان چیزی است که مخاطبان را به سمت مزون ها می کشاند. باید بدانیم مزون ها از نظر مخاطب چه امتیازاتی دارند که فروشگاه های لباس ندارند؟ اگر بتوانیم سلیقه ی مخاطب را در این زمینه تامین کنیم ، می توانیم مطمئن باشیم که تبلیغات موفقی خواهیم داشت.

تبلیغات مزون

امتیازاتی که باید در تبلیغات مزون وجود داشته باشد

اگر ما بتوانیم در تبلیغات مزون خود این امتیازات را به مخاطب معرفی کنیم ، تبلیغات موفقی خواهیم داشت. زیرا مخاطب از رفتن به یک مزون همین انتظارات را دارد.

 

تبلیغات مزون

 

 

خدمات مشاوره ای در تبلیغات مزون

خدمات مشاوره ای در فروش هر محصولی مهم است؛ زیرا تنوع محصولات و تولید کنندگان باعث شده است مخاطب در انتخاب خود دچار سردرگمی شود. اگر مخاطب ما بداند که هنگام خرید از ما دچار این سردرگمی نمی شود و به خوبی راهنمایی می گردد ، حتما به ما مراجعه خواهد کرد. این حس که موقع خرید محصولی ، آن محصول را به خوبی بشناسیم و تفاوت آن با دیگر محصولات مشابه را بدانیم حس خوبی است که همه‌ی ما آن را دوست داریم و میدانیم که اگر فروشگاهی این حس را به ما منتقل کند حتما از خریدمان راضی خواهیم بود.

فروشنده ای که فروش را دوست دارد و از آن لذت میبرد ، با مشتری خود صحبت میکند. همه چیز را برای او توضیح می‌دهد. با کسالت و خستگی با او برخورد نمی کند. بارها و بارها تکنیک هایی که در فروشندگی آموخته است را تکرار می کند و خسته نمی شود.  توضیحات مربوط به یک محصول را روزی صدها بار تکرار می کند و هر بار با همان انرژی و شور بار اول.  نقشی به خود میگیرد که گویا میخواهد با اطلاعات خود به مشتری در یک خرید خوب کمک کند. شما هم اگر فروشگاهی با این خصوصیات سراغ داشته باشید گاهی دلتان برای خرید از آن تنگ می شود.

مشتری این حس را به راحتی متوجه می شود. اگر حس صادقانه ای را در ارائه مشاوره به مشتری به او انتقال دهید او را برای همیشه مشتری فروشگاه خود کرده اید. مشاوره ی صحیح و صادقانه تمام احتمالات انصراف مشتری از خرید کردن را بر طرف میکند. مگر اینکه مشکل در جای دیگری باشد مثل اینکه مشتری پول لازم برای خرید را نداشته باشد که البته این هم بد نیست زیرا هر زمان وضعیت مالی او اجازه دهد به شما مراجعه خواهد کرد.

ما باید ابهام مشتری در خرید را بشناسیم و برای آن مشاوره و راهنمایی آماده کنیم. اگر ما بتوانیم سوالات مشتری را قبل از او حدس بزنیم و برای همه‌ی آنها جواب قانع کننده ای داشته باشیم می توانیم مطمئن باشیم که حتما در فروش موفق خواهیم بود. رفتار مشتری های خود را بررسی کنید ، ببینید آنها برای خرید محصول شما به چه چیزهایی فکر می کنند. روزانه وقتی مختصر را برای فکر کردن به همین موضوع اختصاص دهید و از همه مهمتر اینکه برای ارائه مشاوره ی خوب و مفید به مشتری ، باید در آن زمینه مطالعه داشته باشید. هر روز درباره برندهای مختلف و محصولات جدید آنها مطلبی بخوانید. امروزه اینترنت این کار را بسیار آسان کرده است. چیزهایی را که مشتری هنگام خرید از شما انتظار دارد را یاد بگیرید. به مواردی از این ابهامات توجه کنید:

تمامی اقسام مشاوره در مزون باید به شکلی حرفه ای در تبلیغات مزون معرفی شود. این بخش از کار تخصص ماست. شرکت تبلیغات شرق در طرح های تبلیغاتی خود به گونه ای محتوا را تنظیم می کند که تمامی امتیازات فروش را به مخاطب انتقال دهد.

 

تبلیغات مزون

 

 

روش های پیشنهادی شرکت تبلیغات شرق در تبلیغات مزون

ما دو روش را به شما پیشنهاد میکنیم:

شرکت تبلیغات شرق با استفاده از دانش بازاریابی و بنا بر تجربه ی کاری ، روشی مدرن را جایگزین تبلیغات تراکتی و محلی کرده است. برای تبلیغات مزون این روش بسیار مناسب می باشد. هم از جهت هزینه و هم از جهت بازدهی. این روش با بهره گیری از امکانات تکنولوژی نوین باعث شده است  زمان اجرای تبلیغات بسیار کوتاه باشد این مزیت می تواند به فروش بیشتر ما کمک کند زیرا که شما می توانید روزانه تبلیغات بسیار گسترده ای انجام دهید.

 

کاتالوگ اینترنتی

کاتالوگ اینترنتی روشی است برای تولید و توزیع کاتالوگ ، تراکت و بروشور اینترنتی در سطح وسیعی از مخاطبین. در این روش شرکت تبلیغات شرق یک صفحه اینترنتی را برای شما طراحی می کند که این صفحه می تواند شامل عکس متن و ویدئو باشد. شما با استفاده از این قابلیت می توانید همه چیز را در مورد مزون خود به مخاطب انتقال دهید. تمامی آیتم های تبلیغاتی بالا با روش های گرافیکی و تبلیغاتی می تواند در معرض دید مخاطب شما قرار بگیرد. حتی شما می توانید تک تک محصولات خود را در این پیج قرار دهید و آنها را معرفی کنید. اگر امکان فروش غیر حضوری و آنلاین را دارید می توانید این پیج را مانند فروشگاه های اینترنتی طراحی نمایید و امکان فروش و دریافت وجه را نیز در آن قرار دهید.

 

تبلیغات مزون

 

 

ویژگی های کاتالوگ اینترنتی در تبلیغات مزون

با این روش ، کاتالوگ و تبلیغات شما بسیار تغییر می کند و امکانات بسیار زیادی به آن اضافه می شود. از طرفی مسئله تیراژ از آن برداشته شده و شما به تعداد نامحدود می توانید تراکت پخش کنید. دردسرهای چاپ و حمل و نقل نیز برطرف شده است. شما وقتتان را برای تبلیغات نمی گذارید و به امور داخلی مزون رسیدگی می کنید.

استفاده از گرافیک و تیزرهای تبلیغاتی در تبلیغات مزون می تواند یک تبلیغ حرفه ای و موفق را به دنبال داشته باشد. اگر شما از محصولات و مجموعه خود عکس و ویدئوهای مناسبی دارید می توانید تبلیغات موثری داشته باشید. با داشتن اندکی دانش تبلیغاتی که ما برای شما فراهم می کنیم می توانید تبلیغاتی علمی و اصولی داشته باشید. اگر تبلیغات طبق اصول علمی آن انجام شود نتیجه خوبی خواهد داشت.

به این نکته نیز توجه کنید که تنها عامل تفاوت بین کسب و کارهای بزرگ و کوچک میزان فروش آن هاست و تنها راه فروش بیشتر ، انجام تبلیغات هدفمند است. افزایش فروش همیشه توسعه را به دنبال خواهد داشت. توسعه ی کسب و کارها وابسته به میزان فروش آنهاست.

تبلیغات مزون

 

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

روش دیگر پیشنهادی شرکت تبلیغات شرق راه اندازی مزون در فضای مجازی می‌باشد. فروشگاه های مجازی و یا اینترنتی به زودی جایگزین فروشگاه های حقیقی می شود. به زودی شاهد این خواهیم بود که مزون ها از فضای حقیقی حذف می شوند. اگر شما جزو آن دسته از مزون هایی نیستید که به این کار به شکل موقت نگاه می‌کنند ، باید برای ادامه کسب و کار حتما به فکر راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باشید. وجود یک فروشگاه اینترنتی در کنار کسب و کار حقیقی شما میتواند هوشمندانه ترین تصمیم شما در مورد کسب و کارتان باشد.

امروزه بسیاری از کسب و کار ها در کنار انجام فعالیت های خود در فضای حقیقی نگاهی هم به اداره فروشگاه خود در فضای مجازی دارند و این دو را در کنار هم مدیریت می کنند. تجربه نشان داده است در اکثر مواردی که افراد راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را به شکل اصولی انجام می دهند؛ فروش فروشگاه اینترنتی ، بسیار بیشتر از فروشگاه حقیقی است.

مهمترین خصوصیت فروشگاه اینترنتی که باعث فروش بیشتر می شود گستردگی مخاطبان آن است. معمولا فارسی زبان ها فروشگاه ما را می بینند. تقریبا می‌توان گفت همه ی شهر های کشور می توانند به فروشگاه ما دسترسی داشته باشند. گستردگی مخاطب باعث فروش بیشتر می شود.

برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی موفق ما باید یک سری زیرساخت مناسب داشته باشیم. شرکت تبلیغات شرق بسیاری از این زیر ساخت ها را برای شما به سادگی فراهم می کند. اصلی ترین زیر ساخت برای این کار فراهم کردن امکان ارسال محصول است. اگر ما بتوانیم روش های ارسال محصول خود را به شکل مناسبی فراهم کنیم دیگر موارد به سادگی انجام خواهد شد. البته نگران نباشید شرکت تبلیغات شرق پیشنهاد هایی برای شما دارد که شما می توانید در ظرف یک هفته پیشرفته ترین روش های ارسال را به صورت رایگان راه اندازی کنید.

این دو روش ، پیشنهاد شرکت ما به شما بود. برای اطلاع از تمامی روش های تبلیغاتی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات مزون ها و یادگیری علمی تبلیغات میتوانید با ما تماس بگیرید:

09124273751

تبلیغات مزون