تبلیغات وکالت

وکالت یکی از شریف ترین مشاغل می باشد. اساس کار وکالت بر پایه منفعت و سود نیست بلکه یک وکیل متعهد به احقاق حقوق از دست رفته در جامعه می اندیشد. وکالت را از این نظر می توان با پزشکی مقایسه کرد. در پزشکی هم مبنای کار بر اساس منفعت و سود مالی نمی باشد و کمک به هم نوع و نجات جان انسان ها اولویت اصلی است.

پس شأن وکیل و وکالت تبلیغات و بازاریابی نیست زیراکه تبلیغات و بازاریابی برای مشاغلی مطرح است که پایه و اساس آنها بر سود و منفعت مالی چیده شده است. حق هم همین است که بیان شد اما این مسئله امروزه باید مورد بازنگری قرار گیرد. با افزایش جمعیت و گسترش شهر نشینی دیگر نمی توان به این مسئله به شکل سابق نگاه کرد. شاید در گذشته تعداد وکلا در جامعه بسیار کمتر از نیاز جامعه بوده است و یا نحوه مراجعات به آنها به گونه ای دیگر بوده است اما امروز دیگر اینطور نیست به  عنوان نمونه شهر تهران را در نظر بگیرید؛ با این حجم جمعیت و گستردگی مساحت نمی توان انتظار داشت که به همان سبک سابق وکیل در دفتر خود بنشیند و موکلین به او رجوع کنند. در این شهر غالب ساکنین آن از عنوان شغلی همسایه خود خبر ندارند.

تبلیغات در اینگونه مشاغل معمولا با نوعی فریب کاری و یا معرفی های ناصحیح همراه است و لذا از جهت قانونی هم تبلیغات وکالت ممنوع می باشد اما آگهی در مورد وکالت بدون اشکال است. آگهی به این معناست که صرفا به معرفی اکتفا شود مثلا “نام و نام خانوادگی وکیلی با میزان سابقه وکالت و شماره پروانه وکالت و شماره تلفن و نشانی” به این حالت آگهی می گویند. مثلا اگر در آگهی ذکر شود “وکیل پایه یک دادگستری” باز هم از جهت قانونی ممنوع است زیرا که این معنا به ذهن می رسد که وکیل پایه یک دادگستری حتما در دادگستری آشنایانی دارد و می توان از آنها استفاده کرد.

شرکت ما برای آگهی گسترده در جامعه وکالت پیشنهاد های خوبی دارد. ما می توانیم این امکان را برای شما فراهم کنیم که آگهی شما به طیف عظیم از افراد شهر شما معرفی گردد و به دنبال آن قرارداد های وکالت بیشتری داشته باشید. ما با استفاده از تکنیک های خود بازار هدف تبلیغات شما را شناسایی می کنیم و به بهترین شکل و با وقار شغلی وکالت شما را به آنها معرفی می کنیم.

ما بر این باوریم که در تبلیغات وکلا و پزشکان باید به گونه ای عمل کرد تا شأن جایگاه شغلی آنها حفظ شود. برنامه تبلیغاتی شرکت ما نیز برای اینگونه مشاغل به صورت کاملا متفاوت برنامه ریزی شده است.

واحد اجرایی تبلیغات شرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *