ربات بازاریاب

ربات بازاریاب و یا بازاریابی رباتیک عنوانی بسیار جدید در عرصه بازاریابی می باشد. توسعه صنایع و پیشرفت علم از اصلی ترین عوام ظهور این پدیده می باشد. در چند دهه گذشته علم و صنعت شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده است به شکلی که تمام قواعد تولید و فروش تغییر کرده است. دیگر شیوه های بازاریابی سنتی پاسخگوی حجم تولیدات و بازار کنونی مصرف نیست. دنیای تبلیغات تخصصی شده است و افرادی هم که بازاریابی می کردند دیگر نمی توانند پاسخ گوی حجم تولید باشند. ربات بازاریاب عنوانی جدید در بازاریابی می باشد که به صورت 24 ساعته و به شکل نامحدود به بازاریابی و فروش محصولات شما می پردازد.

ربات بازاریاب

ربات بازاریاب چیست ؟

ربات بازاریاب و یا هرگونه رباتی یک هوش مصنوعی طراحی شده توسط ذهن بشر می باشد. ربات ها هوشمند هستند و این هوش خود را مدیون الگوریتمی هستند که هوش سازنده برای آنها طراحی کرده است. ربات بازاریاب و یا هر ربات دیگری از یک الگوریتم از پیش طراحی شده پیروی می کند. در حقیقت ربات بازاریاب مجموعه ای از فرمان های برنامه نویسی شده است که مطابق با بازار هدف به بازاریابی می پردازد. به طور مثال شما در الگوریتم یک ربات بازاریاب تعریف می کنید که هر صفحه اینترنتی که مرتبط با صنعت کشاورزی می باشد را پیدا کن و ایمیل آن را ذخیره کن بعد از جمع آوری نشانی های الکتریکی متنی مشخص را به تمام آنها ارسال کن. همین الگوریتم ساده می تواند اساس کار یک ربات بازاریاب باشد. حالا این ربات بدون خستگی و به صورت تمام وقت به بازاریابی برای محصول شما می پردازد و تبلیغ محصول شما را فقط برای مخاطبان شما ارسال خواهد کرد و با هوش مصنوعی خود یک تبلیغ هدفمند را در عرصه بازاریابی محصولات شما رقم خواهد زد.

فروش مستمر بدون صرف هزینه از مزایای این ربات ها به شمار می آیند. انواع محدودیت ها نیز در این مسیر برداشته شده است. به طور مثال شما در تعداد ربات ها محدودیتی ندارید و به هر تعداد که نیاز داشته باشید می توانید کارمند بازاریاب برای شرکت خود استخدام نمایید. شما از یک تا بی نهایت ربات را می توانید برای فروش محصولات خود بکار بگیرید. محدودیت تعداد مشتریان نیز مطرح نیست زیرا که مشتریان شما با این روش بی نهایت خواهند شد. بازار هدف کشور خود را پیدا می کنید اگر مشتریان بیشتری خواستید می توانید دیگر بازارهای کشور خود را نیز بازاریابی کنید و محدودیت جغرافیایی نیز وجود ندارد به شکلی که با تغییر زبان ربات و تبلیغات ارسالی می توانید برای هر کشوری که خواستید بازاریاب بفرستید.

این ربات ها برای شما مشتری می آورند و مرحله فروش باید به صورت نیروی انسانی باید اداره شود.

برای اطلاع از جدیدترین شیوه های تبلیغاتی با ما همراه باشید | تبلیغات شرق | تماس بگیرید: 77116296 – 021

لینک مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *