تامین سرمایه همتا
فروش شرایطی املاک

فروش شرایطی املاک در پایتخت

سازندگان ساختمان، انبوه سازان و مشاورین املاک می توانند به مشتریان خود پیشنهاد دهند ملک مورد نظر خود را امروز خریداری کنند و پول آن را طی دوازده ماه پرداخت کنند.

شرایط مالی فروش شرایطی املاک

از نظر مالی مشتری شما باید حداقل 67 درصد از قیمت کل ملک را داشته باشد و مابقی مبلغ را گروه تامین سرمایه همتا پرداخت می کند. سه دانگ از ملک مورد نظر به عنوان وجه ضمانت تا پایان شرایط در رهن همتا باقی می ماند.

تا سقف 2,000,000,000 تومان از همتا وام بگیرید

یک مثال از یک وام:

فرض کنیم یک خانه 70 متری با قیمت متری 60 میلیون تومان قرار است معامله گردد. قیمت کل ملک 4 میلیارد و 200 میلیون تومان است. قیمت هر دانگ از این خانه 700 میلیون تومان است. مشتری فقط هزینه خرید 4 دانگ از خانه را دارد یعنی 2 میلیارد و 800 میلیون تومان. گروه همتا 1 میلیارد و 400 میلیون تومان به مشتری وام پرداخت می کند و مالک 2 دانگ از خانه می شود که آن را در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک به مشتری می فروشد و سند 2 دانگ در رهن همتا باقی می ماند تا تسویه کامل وام.

مشخصات این وام از قرار زیر می باشد:

مبلغ خالص وام: 1 میلیارد و 400 میلیون تومان

مبلغ بازپرداخت یک ساله: 1 میلیارد و 904 میلیون تومان

سود کلی وام: 504 میلیون تومان

12 چک به مبلغ هر چک: 158 میلیون و 666 هزار تومان

سودی کمتر از تورم

سود وام پرداختی ما کمتر از تورم ملک است

وقتی سود وام کمتر از تورم کالا باشد قطعا سود با خریدار است. ملک را امروز خریداری می کند و با پرداخت سودی کمتر از تورم طی یک سال مالک قطعی می شود.

در سال های گذشته پایین ترین نرخ تورم مسکن 3.5 درصد ماهانه و بالاترین نرخ تورم مسکن 52.1 درصد ماهانه بوده است.

متوسط رشد ماهانه مسکن در 10 سال گذشته 9.8 درصد بوده است. این درحالی است که وام پرداختی ما با سود 3 درصد ماهانه می باشد. بدون هیچ هزینه ی دیگر و یا مبالغی اضافه بر این 3 درصد. پس قطعا سود با مشتری است.

فروش شرایطی املاک در پایتخت

چرا از گروه همتا وام بگیریم؟

مزایای دریافت وام از گروه همتا

1

فوری و بدون اتلاف وقت

گروه همتا وام را به صورت فوری و بدون تشریفات زمانبر اداری پرداخت می کند. در خرید ملک یکی از برگ های برنده نقد بودن پول است. شما به مالک ملکی که قصد خرید آن را دارید می توانید بگویید پول من نقد است.

2

عدم شرط ضامن در پرداخت

با ضمانت مرهون بودن ملک تا پایان دوره اقساط دیگر نیازی به ضامن نیست. چک صیادی از طرف خریدار بابت پرداخت اقساط و ترهین ملک شرایط کامل پرداخت وام را فراهم می کند.

3

پرداخت وام قبل از معامله ملک

شما می توانید قبل از معامله کردن ملک مورد نظر از تامین بودن وجه وام مطمئن باشید و قبل از تملیک وام را دریافت نمایید. این امتیاز به شما در معامله ملک دلخواهتان کمک خواهد کرد.

سوالاتی که ممکن است در ذهن داشته باشید

شما با فروش شرایطی املاک می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید.

افزایش تعداد معاملات موجب افزایش سود شما بابت کمسیون می شود.

پس لازم است به تمامی شرایط ما اشراف داشته باشید تا بتوانید مشتری خود را بهتر راهنمایی کنید.

در این طرح مبلغ وام حداکثر 33 درصد از قیمت ملک می باشد. به این معنا که مشتری 67 درصد از پول ملک را پرداخت می کند و گروه همتا 33 درصد.

سود این وام 3 درصد ماهانه می باشد. حداکثر تعداد اقساط در این وام 12 ماه می باشد. آمارها نشان می دهد میانگین تورم مسکن در سه دهه اخیر کشور بالای 9 درصد بوده است و نرخ 3 درصد سود برای وام مسکن قطعا به نفع مشتری می باشد.

3 دانگ از سند ملک خریداری شده جهت وجه ضمانت در مالکیت گروه همتا قرار می گیرد. یک قرارداد رسمی در قالب اجاره به شرط تملیک بین مشتری و نماینده ای از گروه همتا تنظیم می شود که طبق این قرارداد پس از اجرای تعهدات مشتری 3 دانگ وجه ضمانت به تملیک مشتری در می آید.

متاسفانه خیر، تا اطلاع ثانوی پرداخت وام توسط گروه همتا صرفا به شهر تهران تعلق میگیرد. 

هم اکنون درخواست وام خود را برای یک ملک ثبت کنید؟

مشخصات کامل ملکی را که قصد وام گرفتن روی آن را دارید برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با بررسی مشخصات ملک مورد نظر مبلغ دقیق وام و مبلغ هر قسط را به شما اعلام می کنند. فقط کافی است کلید زیر را فشار دهید و فرم را با دقت پر کنید.

© 2023 Movely. All Rights Reserved.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *