تبلیغات برای کلینیک کاشت مو

هر نوع کسب و کاری ، تبلیغات مخصوص خود را طلب می کند. قاعده ی ذاتی تبلیغات این است که ما مخاطب هدف آن کسب و کار را پیدا کنیم و آنها را برای استفاده از خدمات یا محصول خود ، متقاعد نماییم. اگر نتوانیم مخاطب هدف را پیدا کنیم؛ باید به تبلیغات عمومی روی بیاوریم. به این معنا که در رسانه های عمومی تبلیغ کنیم و همه اقشار جامعه را هدف تبلیغ خود تلقی نماییم.

در مورد کلینیک کاشت مو باید گفت ، مخاطب هدف آن کسانی هستند که از تاسی رنج می برند و یا در آستانه ی تاسی قرار دارند و ترس از دست دادن موهای طبیعی خود را دارند. در این کسب و کار ، مخاطب هدف تعیین شده است و حالا نیاز به این داریم که تعیین نماییم در چه مکان هایی باید برای این نوع مخاطب تبلیغات کرد. به عبارتی ساده تر ما باید دنبال پاسخی برای این پرسش باشیم که کجا می توان افراد کم مو را پیدا کرد؟! محل تجمع یا تردد آنها کجاست؟!.

همه ی ما میدانیم که کم موهای جامعه محل تجمع خاصی ندارند؛ اما می توانیم برای آنها محل تردد خاصی را پیدا کنیم.

مثلا عطاری ها و داروخانه ها اولین مراکزی هستند که افراد “در شرف تاسی” به آنجا مراجعه می کنند. یکی دیگر از مراکز تردد مراجعین بالقوه کلینیک های کاشت مو ، سایت ها و نشریاتی هستند که در موضوع پوست و مو فعالیت می کنند. امروزه بسیاری از افراد جامعه قبل از مراجعه به پزشک یا مراجعه حضوری به متخصص به سراغ نشریات و سایت هایی می روند که درباره این موضوعات مطالبی دارند. به این مجلات اعتماد دارند چون پشت پرده ی آنها را افرادی متخصص و پزشکانی حاذق می دانند. این دو محل تردد به عنوان مثال بیان شد و ما می توانیم برای تبلیغ یک کلینیک کاشت مو از این محل ها برای نصب تبلیغات خود استفاده کنیم. تبلیغاتی هرچند کوچک و کم هزینه اما وقتی در محلی مناسب قرار میگیرند بسیار مؤثر و پربازده خواهند بود.

اگر سابقه و سرمایه تبلیغاتی یک کلینیک زیاد باشد می تواند محل ترددی اختصاصی ایجاد کند و از بازدهی آن نهایت استفاده را داشته باشد. بازهم مثالی ساده بیان می کنیم: با پیشرفت رایانه و گوشی های هوشمند و ارتباط دائم آنها با فضای اینترنت بستری در کشور ما فراهم آمده که جمعیت بسیار زیادی دسترسی به اینترنت دارند و از این بستر ارتباطی استفاده می کنند. این نسبت به کل افراد کشور اشاره دارد در حالی که افراد بالای چهل سال سهم بسیار کمتری از این افراد را شامل می شوند و به جرأت ی توان گفت غالب کاربران اینترنتی کشور ما جوانان هستند. یعنی دقیقا مخاطبان بالقوه کلینیک های کاشت مو. وقتی تعداد کاربران افزایش یابد تعداد سایت ها و صفحات اینترنتی نیز افزایش می یابد و کاربران اینترنتی ناگزیر به استفاده از موتورهای جستجو می شوند. زیرا در حجم اطلاعات کنونی اینترنت ، پیدا کردن مطلب مورد نظر هر فرد بدون استفاده از موتورهای جستجو غیر ممکن است.

با توجه به مقدمه ای که بیان شد مخاطبان بالقوه کلینیک های کاشت مو ، اولین جایی که مراجعه می کنند و به دنبال یک کلینیک خوب کاشت مو می گردند اینترنت است. هرچقدر بتوانید بیشتر خودتان را در موتورهای جستجو معرفی کنید؛ مشتریان بیشتری خواهید داشت. نتیجه این است که اگر بودجه مناسبی در اختیار دارید بهترین راه استفاده از موتورهای جستجوگر است.

برای مشاوره  مستقیم با این شماره تماس بگیرید: 09351803022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *