مشاور بازاریابی دیجیتال
مشاور بازاریابی دیجیتال

پیشنهادی جدید و راه گشا در بازاریابی دیجیتال

همه می دانیم که دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی دیجیتال بهترین راه تبلیغات و بازاریابی در دنیای تجارت امروز است. با اینکه این مطلب را می دانیم اما برای راه اندازی بازاریابی دیجیتال امروز و فردا می کنیم. به چند دلیل کار دیجیتال مارکتینگ خود را عقب انداخته ایم:

معمولا به خاطر همین دلایل به سمت بازاریابی دیجیتال نمی رویم یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم و در پایان کار به این سوالات پاسخ می دهیم.

تبلیغات شرق

بله فقط با ماهی دو میلیون تومان می توانید دیجیتال مارکتینگ رو به صورت کامل در مورد کسب و کار خود اجرا کنید و تا هر زمانی که شما بخواهید این کار می تواند ادامه داشته باشد. حتما اطلاع دارید که اگر قرار باشد به صورت حرفه ای وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شوید باید به صورت میانگین 100 میلیون تومان پرداخت کنید اما در پیشنهاد ویژه ما شما فقط ماهی 2 میلیون تومان پرداخت می کنید و از تمامی مزایای دیجیتال مارکتینگ استفاده می نمایید.

با پرداخت ماهی دومیلیون تومان یعنی چیزی معادل یک ویزیتور و یا کارمند ساده ی فروش و بازاریابی می توانید از پتانسیل تبلیغاتی یک تیم حرفه ای و متخصص استفاده کنید. بازاریابی دیجیتال یک فرآیند نوین است که شامل تخصص های زیادی می شود. ما تمام کارهای تخصصی بازاریابی دیجیتال شما را با تیم خود انجام می دهیم و از شما حقوق یک نفر را دریافت می کنیم.

بله درست متوجه شدید! شما فقط با یک نفر قرارداد می بندید اما این افراد را بکار گیری می کنید:

همه ی این افراد در کنار کسب و کار شما قرار میگیرند و شما فقط یک حقوق پرداخت می کنید آن هم با مبلغی در حد یک کارمند ساده. این پیشنهاد ویژه ما برای کسب و کار شماست. فقط کافی است دست از شیوه های کهنه و مندرس تبلیغاتی بردارید و به بازاریابی دیجیتال اعتماد کنید.

شما خیلی زود از نتیجه ی کار شگفت زده می شوید. زیرا بازاریابی دیجیتال سراسری است و شما نمی توانید پیش بینی کنید که از 80 میلیون ایرانی چند نفر مشتری شما خواهد شد. امتیاز اصلی بازاریابی دیجیتال گستردگی جامعه هدف ، سرعت در انتقال مطالب و هزینه ی بسیار پایین آن است.

آمار نشان داده کسانی که از تبلیغات اینترنتی و دیجیتال استفاده کرده اند هرگز به تبلیغات سنتی باز نگشته اند این نشان می دهد میزان رضایتمندی صاحبان کسب و کارها از این شیوه بازاریابی به حدی بوده است که روش های قبلی را به کل فراموش کرده اند.

شما در زمینه ی کسب و کار خود به صورت تخصصی کار کنید و هر روز کیفیت بهتری را به مخاطبان خود ارائه دهید و هرگز خود را درگیر مدیریت تبلیغات و بازاریابی کار خود نکنید. بهترین کار این است که هر کس در زمینه ی تخصصی خود فعالیت کند. اگر شما در دیجیتال مارکتینگ متخصص نیستید به این دلیل است که در کسب و کار خود تخصص دارید و اگر ما در کسب و کار شما متخصص نیستیم به این دلیل است که در دیجیتال مارکتینگ متخص هستیم.

مدیریت بازاریابی و تبلیغات خود را به ما بسپارید و با خیالی آسوده به تماشای افزایش مشتریان و رونق کسب و کار خود بنشینید. هر کسب و کاری نیاز به بازاریابی و تبلیغات دارد و اگر مدیران آن انرژی و زمان خود را برای مدیریت تبلیغات و بازاریابی صرف کنند قطعا بر روی کیفیت کسب و کارشان تاثیر خواهد گذاشت.

اگر فرصت دارید در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم چگونه سوالاتی در ذهن مانع از حرکت به سمت پیشرفت می شود با پاسخ به این سوالات شما می توانید موانع ذهنی خود را برطرف کنید.

1- ما از شیوه های سنتی بازاریابی استفاده می کنیم و از فروش خود نیز راضی هستیم. چرا باید به سراغ دیجیتال مارکتینگ برویم؟

ج: شیوه های سنتی روش های بازاریابی کارآمدی بوده اند که تمامی کسب و کارها از آنها استفاده می کردند و اگر نبودند آن شیوه های سنتی کسب و کارها هم نمی توانستند به حیات خود ادامه دهند. اما امروزه آن روش ها در حال نابودی هستند و جای آنها را روش های بازاریابی دیجیتال خواهد گرفت پس اگر کسب و کاری از روش های دیجیتال استفاده نکند دقیقا مانند این است که شما سال های قبل تصمیم می گرفتید دیگر از روش های سنتی استفاده نکنید. روش بازاریابی در آن زما ن همان کارهایی بود که شما به صورت سنتی انجام می دادید و امروز به شکل دیجیتال درآمده است. عدم استفاده از روش های دیجیتال باعث می شود کسب و کار شما در آینده ای نچندان دور از ریل تجارت خارج شود و راه افول را طی کند.

2-به روش های نوین بازاریابی اعتماد نداریم؟

شما به دو دلیل به روش های سنتی بازاریابی اعتماد دارید: اول اینکه دیده بودید کسب و کارهای موفق از این روش ها استفاده می کنند و رضایت هم دارند پس شما هم برای کار خودتان از این روش ها استفاده کردید. دوم اینکه شما این روش ها را امتحان کرده اید و نتیجه ی روش های بازاریابی سنتی را بارها و بارها در کسب و کار خود دیده اید. این به این معنا نیست که شما از ابتدا به این روش ها اعتماد داشته اید و یا اینکه این روش ها روش هایی بوده اند که از همان ابتدا قابل اعتماد به نظر می رسیدند. همان چیزی که باعث شده است شما به روش های سنتی بازاریابی اعتماد داشته باشید می تواند در زمینه بازاریابی دیجیتال هم اتفاق بیوفتد.

3- تا به حال تجربه خوبی از بازاریابی دیجیتال نداشته ایم. چگونه اعتماد کنیم؟

دو عامل اصلی در ناراضی بودن از دیجیتال مارکتینگ وجود دارد: 

4- وقت مدیریت شاخه های مختلف دیجیتال مارکتینگ را ندارم. آیا به سراغ این نوع تبلیغات بروم؟

پاسخ منفی است. شما نباید از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید زیرا این روش تبلیغاتی نیاز به مدیریت مستمر و زمانبر دارد و از طرفی باید شما هر روز دانش خود را در این زمینه به روز نگه دارید. پس به شما پیشنهاد می کنم که اگر وقت مدیریت تبلیغات دیجیتال را ندارید هرگز وارد این حوزه نشوید.

اما اگر می توانید شرکت یا گروهی را پیدا کنید که مدیریت این کار را بر عهده بگیرد حتما به سمت این نوع از بازاریابی بروید. مدیریت دیجیتال مارکتینگ شامل عناوین متعددی می شود که باید زیر نظر یک مجموعه ی با سابقه مدیریت شود.

 

5- با چیزهایی که شنیده ام می دانم که از پس هزینه های دیجیتال مارکتینگ بر نمی آیم.

بله این نگرانی کاملا بجا و درست می باشد. یکی از نقطه ضعف های دیجیتال مارکتینگ این است که هزینه های زیادی در بر دارد. تیم ما برای همین موضوع این پیشنهاد ویژه را تنظیم کرده است. ما قبلا فکر آن را برای شما کرده ایم. شما کاری به هزینه های این روش نداشته باشید. فرض کنید یک کارمند تبلیغاتی استخدام کرده اید و فقط می خواهید یک حقوق کارمندی پرداخت کنید. مدیریت هزینه ها را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *