متن درباره ما

متن درباره ما و یا متنی که معرفی کننده ی یک مجموعه می باشد ، تاثیر زیادی بر روی مخاطبان آن مجموعه دارد. شاید بسیاری از مخاطبان مجموعه ی ما آنگونه که  می خواهیم در مورد ما اطلاعات ندارند. از طرف هر مجموعه ای تلاش های زیادی برای ساخت متن درباره ما صورت می گیرد. اما غالبا آن چیزی که انتظار آن را داشته اند از آب درنمی آید. بیشتر مجموعه های تجاری با این نقیصه روبرو هستند و می خواهند یک متن درباره ما قوی داشته باشند.

برای داشتن یک متن درباره ما قوی باید به دو عنصر مهم توجه کرد: اول اینکه در مورد متن درباره ما باید بدانیم که این متن برای ما جنبه ی تبلیغاتی دارد و باید بر اساس قواعد علمی تبلیغات تنظیم شود. همان قواعدی که با استفاده از روانشناسی فروش هم مشتری را متقاعد به خرید از ما می کند و هم احساس نیاز به کار ما را در او ایجاد می نماید. دومین عنصری که باید در تولید متن درباره ما به آن توجه شود استفاده از قواعد علمی ادبیات فارسی است به شکلی که متن درباره ما کوتاه و اثرگذار باشد.

متن درباره ما نباید یک متن واحد باشد و ما از همان متن در تمام قالب های معرفی مجموعه ی خود از آن استفاده کنیم بلکه باید یک ریتم واحد و یک سناریوی تبلیغاتی در متون مختلف پیاده شود و ما به تناسب مخاطبان خود از آن متن استفاده کنیم. باید بدانیم که همه ی مخاطبان ما یکسان نیستد و متن درباره ما در هر گروه از آنها باید به شکلی تنظیم شود که متناسب ادراکات آنها از کار ما باشد.

به طور مثال برای فروش یک قطعه یدکی از خودرو ما باید بدانیم که مخاطب ما مخاطبی گسترده است که هرکدام از آنها به شیوه ای خاص با محصول ما ارتباط برقرار می کنند. تصور آنها از محصول ما متفاوت است و انگیزه خرید هر کدام با دیگری فرق می کند. یک متن درباره ما موفق متنی است که همه ی این گروه ها را در نظر بگیرد و برای هر کدام به شیوه ای مناسب سخن بگوید.

متن درباره ما موفق مانند یک بازاریاب بیست و چهار ساعته به معرفی مجموعه ی ما به مخاطبانمان می پردازد و گویا یک متخصص تبلیغاتی و یک زبان خوب برای بیان در کنار هم یک کارشناس فروش را به سمت مخاطبان ما می فرستد تا آنها را از وجود ما و وجود مجموعه ی ما آگاه کند. پس توجه به تهیه و تنظیم یک متن درباره ما می تواند کمک موثری به بازاریابی و جذب مخاطب برای مجموعه ی ما داشته باشد.

شرکت تبلیغات شرق اینکار را آسان کرده و با پذیرش سفارش در این زمینه به طراحی و تولید متن درباره ما برای کسب و کارهای مختلف می پردازد. در این واحد ما هم از دانش متخصصان علم تبلیغات و هم از دانش کارشناسان درجه یک ادبیات فارسی بهره می گیریم تا بتوانیم محصولی قوی و اثر گذار را به مشتریان خود ارائه دهیم. شما می توانید به معرفی مجموعه خود و ثبت سفارش در بازه زمانی کوتاهی متنی مناسب مجموعه ی خود را در اختیار داشته باشید.

استفاده از این متن می تواند در قالب های مختلفی برای شما کاربرد داشته باشد. تقریبا تمام روش های تبلیغاتی نیاز به چنین متنی دارد. از وب سایت مجموعه گرفته تا تبلیغاتی مانند کاتالوگ ، بروشور ، پیامک و…

 

لینک مفید