10 دلیل برای استفاده از مشاور تبلیغاتی

 

به 10 دلیل ما باید از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم:

دلیل 1 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

اولین دلیلی که ما را ملزم می کند ، تا برای تبلیغات خود ، از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم؛ نداشتن دانش تخصصی تبلیغات است. مراجعه به متخصص در هر زمینه ای ، کاری عاقلانه است. عموم مردم ، مراجعه به متخصص را تحسین می کنند. وجدان و عقل نیز ، این را می پذیرد. که ما در کاری که تخصص نداریم؛ باید به کسی مراجعه کنیم که تخصص لازم را دارد. مراجعه نکردن به متخصص؛ عواقبی دارد ، که خود ما آن ها را ایجاد می کنیم. آزمون و خطاها در کارهای مختلف زندگی ما ، به واسطه مراجعه نکردن به متخصص است.

مراجعه به متخصص در جاهایی ، یک ضرورت حتمی است. مثلا در بیماری ها ، ما به متخصص مراجعه می کنیم. به دانش خود اکتفا نمی کنیم. پس یکی از دلایل مهم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی عدم تخصص ما در زمینه ی تبلیغات است. مراجعه نکردن به مشاور تبلیغاتی اثرات منفی زیادی دارد. به دو اثر منفی آن اشاره می کنیم. اول اینکه هزینه ی زیادی را متحمل می شویم. دوم اینکه تبلیغات ما نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت.

دلیل 2 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

دومین دلیل مهم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی این است که مدیریت یک کسب و کار ایجاب می کند ما از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم. اگر می خواهیم در مدیریت تجارت خود موفق باشیم باید از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم. مدیریت یعنی استفاده از هر چیز در جای اصلی خود. مدیریت یعنی واگذاری وظایف مختلف به افراد واجد شرایط آن کار. اگر مدیری تصمیم بگیرد همه ی کارهای تجارت خود را یک تنه انجام دهد او مدیر موفقی نخواهد بود. حسابداری تجارت باید بر عهده ی واحدی خاص باشد. واحدی که تخصص انجام آن را به بهترین شکل دارا باشد.

همینطور مدیریت در همه ی زمینه ها ایجاب می کند که کار را به افراد متخصص واگذار کنیم. در این حالت یک مدیر می تواند موفق باشد. موفقیت یک مدیر به این معناست که بتواند صرفا به کارهای مدیریتی بپردازد. مدیر باید در جایگاه مدیریت باشد. وظایف مختلف برای پیشرفت و اداره یک تجارت را مدیر آن تجارت مدیریت می کند. تبلیغات امروزه یکی از ارکان هر کسب و کاری به حساب می آید. یک مدیر موفق باید تبلیغات کسب و کار خود را به افرادی واگذار کند که متخصص در زمینه تبلیغات باشند. یادمان باشد مدیریت صحیح یعنی واگذاری امور به افراد مناسب.

 

دلیل 3 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

طرح تبلیغاتی دلیل سومی است که ما باید از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم. طرح تبلیغاتی چیست؟ طرح تبلیغاتی استراتژی تبلیغاتی مناسبی است که مشاور تبلیغاتی برای کسب و کار ما در نظر می گیرد. طرح تبلیغاتی روش مرحله به مرحله ای است که کسب و کار ما به آن احتیاج دارد. مرحله هایی که کسب و کار ما باید آن ها را طی کند تا بتواند به موفقیت در تبلیغات برسد. ما به تنهایی نمی توانیم برای کسب و کار خود طرح علمی تبلیغاتی طراحی کنیم.

پلن های تبلیغاتی تهیه شده توسط مشاوران تبلیغاتی دارای شاخص هایی است که این کار را تبدیل به یک کار تخصصی کرده است. مشاور تبلیغاتی برای ما طرحی را آماده می کند که دقیقا متناسب با کسب و کار ما می باشد. به این طرح در اصطلاح پلن اختصاصی می گویند. پلن اختصاصی یعنی طرحی که مخصوص یک کسب و کار طراحی شده است. مشاور تبلیغاتی هر کسب و کار را به صورت جداگانه مورد مطالعه قرار می دهد و متناسب با نیاز آن یک پلن تبلیغاتی پیشنهاد می دهد.

مشاوران تبلیغاتی شرکت تبلیغات شرق پس از مطالعه کسب و کار شما به 3 روش پلن تبلیغاتی ارائه می دهد. در نظر داشته باشید که خدمات مشاوره ای در شرکت تبلیغات شرق به صورت رایگان ارائه می شود. 2 روش از روش های ارائه پلن تبلیغاتی در این شرکت به صورت رایگان انجام می شود.

 

دلیل 4 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

دلیل چهارم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی ، اجرای صحیح پلن تبلیغاتی می باشد. اگر ما دانش لازم در زمینه تبلیغات نداشته باشیم ، نمی توانیم تبلیغات را به روش صحیح انجام دهیم. هر روش تبلیغاتی دارای ابعاد تخصصی خود می باشد. اجرای روش های تبلیغاتی از دو جهت ما را ملزم می کند تا از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم. اول اینکه تجربه لازم در اجرای روش های تبلیغاتی را نداریم. دوم اینکه نمی توانیم اجرای صحیح آن را ارزیابی کنیم. ارزیابی و یا بررسی بازخورد تبلیغاتی یکی از کارهایی است که مشاور تبلیغاتی برای ما انجام میدهد. با بررسی بازخورد تبلیغات ما به نتایج جالبی دست پیدا می کنیم. نتایجی که می توانند ما را در بهبود تبلیغات یاری کنند.

 

دلیل 5 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی:

دلیل پنجم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی بررسی علمی نتیجه تبلیغات است. هر رو تبلیغاتی پس از آن که اجرا شد ، نتایجی را به دنبال دارد که بررسی آن نتایج می تواند ما را در اجرای موفق تر آن روش یاری کند. این کار از عهده ی مدیر کسب و کار خارج است. فقط یک مشاور تبلیغاتی است که می تواند در کنار یک کسب و کار قرار بگیرد و این نوع از خدمات را ارائه دهد.

 

دلیل 6 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

دلیل ششم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی ، معادلات اقتصادی تبلیغات است. حسابدار یک تجارت نمی تواند این را محاسبه کند. مدیر یک کسب و کار زمان کافی برای این کار را ندارد. فقط یک مشاور تبلیغاتی است که می تواند در کنار یک کسب و کار قرار بگیرد ، و هزینه های تبلیغات را مدیریت کند. اینکه ما از چه روش تبلیغاتی استفاده کنیم ، و چه میزان بازدهی اقتصادی دریافت کنیم. و یا اینکه به کدام روش تبلیغاتی ادامه دهیم و کدام روش تبلیغاتی صرفه اقتصادی ندارد. و صدها پرسش دیگر در این زمینه کاری است که یک مشاور تبلیغاتی در کنار کسب و کار ما به خوبی آن را انجام می دهد. قواعد اقتصادی تبلیغات یکی از تخصص های مشاوران تبلیغاتی می باشد.

 

دلیل 7 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

دلیل هفتم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی ، انتخاب روش های نوین و متناسب است. روش های اجرای تبلیغات هر روز جدیدتر می شوند. روزانه به روش های جدید تبلیغاتی افزوده می شود. این روش ها هر کدام نیاز به تخصص خاص خود را دارند. درک تناسب هر روش تبلیغاتی با تجارت ما نیازمند دانش و تجربه است. بررسی اقتصادی هر روش و تناسب آن با بودجه تجارت ما نیز نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. همه ی این ها چیزهایی است که یک مشاور تبلیغاتی برای کسب و کار ما انجام می دهد.

دنیای اینترنت باعث شده است روش های نوین تبلیغاتی هر روز بیشتر شده ، و از یکدیگر سبقت بگیرند. بدون شناخت این هیاهو و بدون دانستن راه صحیح حرکت در این آشفتگی ما نمی توانیم تبلیغات موفقی داشته باشیم. شرکت تبلیغات شرق با معرفی و اجرای جدیدترین روش های تبلیغاتی به کسب و کار شما کمک می کند تا همواره بهترین و پر بازده ترین روش تبلیغاتی را برای محصولات یا خدمات خود استفاده کنید.

 

دلیل 8 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

دلیل هشتم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی ، تولید محتوای تبلیغات است. تولید محتوای تبلیغاتی نیز یک دانش تخصصی است. مدیر یک کسب و کار نمی تواند این دانش را به صورت تخصصی داشته باشد. چون او کارهای مهمتری دارد. مدیر یک کسب و کار نمی تواند روزی چند ساعت از وقت خود را به تولید محتوای تبلیغاتی بگذراند. او کارهای مهمتری دارد. تولید متن ، طراحی گرافیک و خلق محتوای تبلیغاتی یکی از کارهایی است که مشاور تبلیغاتی برای شرکت شما انجام میدهد. بدون تولید علمی محتوای تبلیغاتی شما نمی توانید به موفقیت برسید.

به طور مثال به شرکت های گوناگون نگاه کنید. با تمام عظمت و بزرگی آن ها در تجارت ، معمولا متن “درباره ما” خوبی ندارند. چرا؟!. چون آن ها متخصص در تولید هستند نه متخصص در تبلیغات و تولید متن های تبلیغاتی. اگر شرکتی نتواند متن “درباره ما” خوبی داشته باشد ، به این معناست که نتوانسته است خود را معرفی کند. یعنی نمی تواند چیزهایی را که دارد به مخاطب خود انتقال دهد. آیا می دانید بعد از گذشت سال ها چه تعداد مشتری را از دست می دهد. مشتریان بالقوه ای که نتوانستد کار آن شرکت را بشناسند.

شرکت تبلیغات شرق با کنار هم قرار دادن دانش تخصصی تبلیغات و دانش تخصصی ادبیات و زبان فارسی ، به تولید محتوای تبلیغاتی می پردازد. شما می توانید از اینجا وارد صفحه اصلی سایت این شرکت شده و یا با تماس با شماره: 09124273751 سفارش تولید محتوای تبلیغاتی خود را ثبت کنید.

 

دلیل 9 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

دلیل نهم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی ، شناخت مخاطب است. شناخت مخاطب و ذائقه ی او هم بسیار مهم است هم اینکه فقط با تجربه و ممارست به دست می آید. شاید بتوان گفت بجز مشاوران با تجربه در عرصه ی تبلیغات هیچ کس دیگر نمی تواند ذائقه ی مشتری در تبلیغات را به خوبی تشخیص دهد. شاید در برخی موارد پیشنهاد های یک مشاور تبلیغاتی برای ما تعجب آور باشد. اما بعد از انجام تبلیغات متوجه می شویم که ذائقه ی بازار همین بوده است.

اینکه مشتری چه چیزی می خواهد. با او چگونه باید سخن گفت. چه چیزی را می خواند. به چه چیزی عکس العمل نشان می دهد. و صدها مورد از این دست چیزهایی است که یک مشاور تبلیغاتی با تجربه ی چند ساله ی خود از مخاطب شما می داند. شناخت مخاطب و سلیقه ی او می تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت تبلیغات داشته باشد.

 

دلیل 10 برای استفاده از مشاور تبلیغاتی :

دلیل دهم برای استفاده از مشاور تبلیغاتی ، شناخت او از بازار است. تبلیغاتی نیمی از فرایند بازاریابی به حساب می آید. مشاور تبلیغاتی به نوعی مشاور بازاریابی است. هدف نهایی از تبلیغات بازاریابی می باشد. تبلیغاتی را می توان موفق دانست که منجر به یک بازاریابی موفق شود. یک مشاور تبلیغاتی کسی است که به واسطه شغل و فعالیت روزانه خود با بازارهای زیادی در ارتباط است. نبض آن ها را می شناسد. عکس العمل آن ها را می داند. فراز و فرود در بازار را می شناسد. فصل بازار را در مورد محصولات و خدمات مختلف درک می کند. ایده های بازاریابی موفق و ناموفق زیادی در مورد هر بازاری را تجربه کرده است.

شناخت بازار یکی از امتیازات بسیار مهم در مورد مشاور تبلیغاتی به شمار می آید. اینکه ما بازاریابی و تبلیغات خود را به شخص یا اشخاصی بسپاریم که سال ها در بازارهای مختلف تجربه ی فروش داشته اند ، می تواند خود تضمینی بر موفقیت ما در کسب و کارمان باشد.

 

با خواندن این 10 دلیل شما به خوبی درک کرده اید که در مورد هر کسب و کار و یا هر تجارتی عاقلانه ترین کار این است که با یک مشاور تبلیغاتی همراه باشیم. و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر واقعی تر به مسئله نگاه کنید؛ استفاده از مشاور تبلیغاتی ، هیچ گونه هزینه ای در بر ندارد. در اصل سود مشاوران تبلیغاتی از افزایش بسیار چشمگیر شما تامین می شود. در نتیجه از هر نظر که نگاه کنیم ، استفاده از مشاور تبلیغاتی یک ضرورت به حساب می آید. شرکت مشاوران تبلیغاتی شرق

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *