طراحی سایت

طراحی سایت

چرا برای کسب و کار خود به طراحی سایت نیاز داریم؟

 
 •  امروزه مردم برای پیدا کردن و مقایسه خدمات و یا محصولات دلخواهشان به سراغ اینترنت می روند.
 •  اینترنت تبدیل به یک روش کارآمد برای مشتریان شده است که به طور روزمره و در تمام ساعات شبانه روز به بررسی محصولات و خدمات می پردازند و به سادگی آنها را با هم مقایسه می کنند.
 • با گسترش اینترنت روز به روز بر تعداد افرادی که از آن استفاده می کنند افزوده می شود و این افزایش استفاده از اینترنت ، صاحبان کسب و کارهای مختلف را ملزم کرده است که حضور خود را در این بستر ارتباطی نشان دهند و خود را به مشتریان بیشتری معرفی کنند.
 • عدم حضور یک کسب و کار در صورت حضور رقبا در این عرصه به معنای از دست دادن مشتریان است.

طراحی سایت | مزایای حضور در فضای اینترنت

دفتر ۲۴ ساعته – دفتر شما همیشه باز است حتی اگر شرکت شما تعطیل باشد.
صرف زمان برای پاسخ گویی به مشتری

روزانه چه مقدار وقت صرف پاسخگویی به مشتری می کنید؟ سایت شما می تواند به تمام سوالات مشتریانتان جواب دهد و آنها را به خوبی راهنمایی کند.
همه ی هدف یک وب سایت ، تجاری نیست.

بسیاری از وب سایت های شخصی برای بهبود فعالیت حرفه ای و ارتباط با مخاطبین تاسیس شده اند و بخشی از آنها صرفا وظیفه اطلاع رسانی را به عهده دارند و بسیاری از سایت ها بدون در نظر گرفتن منافع تجاری در زمینه فرهنگ فعالیت می کنند.
وب سایت یک بازاریاب ۲۴ ساعته می باشد.

موتورهای جستجو کاری می کنند که وب سایت شما تبدیل به یک بازاریاب ۲۴ ساعته شود. اینکه یک سایت چه تعداد بازدید کننده داشته باشد بستگی به عوامل مختلفی دارد اما در بدبینانه ترین شرایط یک وب سایت روزانه بین ۱۰ تا ۲۰ بازدید کننده دارد و در خوشبینانه ترین شرایط این عدد به چندین هزار بازدید در روز می رسد!
تجارت مجازی

توجه به این نکته لازم است که بدانیم بسیاری از کسب و کارهای موفق در دنیای اینترنت ، هیچ گونه تشکیلاتی بجز یک وب سایت ندارند و مشتریان خود را صرفا از دنیای مجازی پیدا می کنند. معمولا این کسب و کارهایی که به طور حرفه ای وارد دنیای اینترنت شده اند بسیار هم سودآور هستند زیرا مشتریانی که آنها دارند محدود به هیچ منطقه ی جغرافیایی ای نیستند و در تمام ساعات شبانه روز کسب و کار آنها فعالیت می کند. در حال حاضر یک سوم از مردم جهان از اینترنت استفاده می کنند.
ایده های جدید در بازاریابی

اگر شما ذهن خلاقی دارید و ایده های جدید و متفاوتی ارائه می دهید بهترین بستر برای آزمودن ایده هایتان اینترنت است. زیرا در فضای اینترنت تبلیغات بسیار ارزان قیمت است و شما با اندکی هزینه می توانید ایده های بزرگی را آزمایش کنید. دو عنصر هزینه بر ، در دنیای حقیقی وجود دارند که در اینترنت خبری از آنها نیست اول چاپ و دوم حمل و نقل که با کم کردن هزینه های این دو عنصر در ارائه ی ایده های نو به دنیای بازاریابی ، شما می توانید بسیاری از طرح های در ذهن خود را عملی کنید و بازخورد آن را خیلی سریع ببینید. به طور مثال شما فقط با فشردن کلید ماوس می توانید هزاران ایمیل را به مشتریان خود ارسال کنید بدون اینکه حتی ۱ ریال برای آن هزینه کنید. معرفی محصولات جدید به مشتریان قدیمی یکی از کارآمد ترین و مطمئن ترین روش های بازاریابی است.
در دسترس بودن

ایجاد وب سایت به کسب و کار شما این امکان را می دهد که همیشه در دسترس مشتریان خود باشید. وقتی شما در تمام ساعات شبانه روز و در هر مکان کنار مشتری خود باشید چند مزیت برای شما به وجود می آید:

۱- مشتری به شما اعتماد پیدا می کند.

۲- رقبایی که در دسترس مشتری نیستند را کنار می زنید.

۳-مشتری از تولیدات و خدمات جدید و یا شیوه های نوین فروش شما مطلع می شود.

۴- امکان رقابت در بازارهای رقابتی برای شما فراهم می شود.

۵- فرایند خرید دردسترس ، کار را برای مشتری آسان می کند و به طور معمول هر کسی آسانترین راه را انتخاب می کند.

زمان تصمیم گیری مشتری برای خرید زیاد نیست. با در دسترس بودن ، شما می توانید بخشی از این زمان تصمیم گیری را به معرفی محصولات خود اختصاص دهید.

طراحی سایت | چرا داشتن وب سایت برای هر تجارت یک ضرورت است؟

آخرین آمار جهانی نشان می دهد تعداد کاربران اینترنتی در ایران ۴۲ میلیون نفر می باشد که این آمار روز به روز بیشتر می شود. شما می توانید برای دیدن آمار دقیق امروز به لینک زیر مراجعه کنید:
www.internetworldstats.com/stats5.htm

این آمار نشانگر این است که ۵۳% جمعیت ایران از اینترنت استفاده می کنند. به جرأت می توان گفت پس از صدا و سیما بزرگترین شبکه رسانه ای در کشور ما اینترنت است. آیا تا به حال به تفاوت بین هزینه ورود به صدا و سیما و هزینه ورود به اینترنت فکر کرده اید؟ و همینطور به میزان زمان حضور خود در هر یک از این دو رسانه اندیشیده اید؟ مثلا هزینه حضور در صدا و سیما به ازاء هر ثانیه چندین میلیون تومان است اما هزینه حضور دائم در اینترنت فقط چند هزار تومان است.

طراحی سایت | برای داشتن یک وب سایت چه کارهایی باید انجام داد؟

اولین قدم این است که علت حضور خود در اینترنت را بدانید. همین درک صحیح از توجیه حضور شما در اینترنت می تواند یک کسب و کار کوچک را به یک کسب و کار بزرگ تبدیل کند.

برای به دست آوردن این درک بهترین راه ، مراجعه به سایت رقبایتان می باشد. شما باید ببینید رقبایتان چگونه ، چرا و چقدر در اینترنت حضور دارند. اگر حضور شما توجیهی بیش از توجیه حضور آنها داشته باشد؛ شما در کسب و کار مجازی خود موفق می شوید!

البته این کار را شرکت ما و یا هر شرکت تبلیغاتی دیگری می تواند برای شما انجام دهد و زمینه های حضور شما در فضای اینترنت را بررسی کند. «تبلیغات شرق» این کار را به صورت "رایگان" برای مشتریانش انجام می دهد.

طراحی سایت | شرکتی که طراحی وب سایت خود را به او می سپاریم باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

طراحی سایت یک کار تخصصی است و مهمترین نکته انتخاب یک شرکت متخصص است. حالا باید پرسید چگونه متوجه میزان تخصص آن شرکت شویم؟

۱- اولین مورد سابقه و مشتریان یک شرکت است که دو عامل اصلی حسن شهرت به شمار می آیند.

۲- شرکت های طراحی سایت به دو روش اصلی سایت شما را طراحی می کنند؛ اول اینکه با استفاده از روش های استاندارد برنامه نویسی وب مانند html , css , php , asp , java scriptو…سایتی را برای شما برنامه نویسی می کنند. دوم استفاده از سیستم های مدیریت محتوا که تعدادی نرم افزار ترجمه شده هستند و در کوتاه ترین زمان سایتی را برای شما طراحی می کنند.

سیستم مدیریت محتوا یک راه میانبر نامعتبر است که اشکالات فراوانی برای شما ایجاد می کند ،اما در مورد برنامه نویسی و زبان های معتبر آن می توان گفت این بهترین روش جهانی برای طراحی سایت است که تمام جزئیات حتی رابط گرافیکی سایت به سلیقه ی شما برنامه نویسی می شود و مزایا و برتر بودن این روش نسبت به روش مدیریت محتوا به قدری زیاد است که کتاب های تخصصی در این زمینه نوشته شده است.

به طور خلاصه می توان گفت حتی اگر قیمت طراحی به روش برنامه نویسی بیشتر از سیستم مدیریت محتوا باشد ،باز هم باید روش برنامه نویسی را انتخاب کرد تا هزینه ای که پرداخت می کنید برای شما بازدهی داشته باشد و شما به هدفی که دنبال می کردید دست پیدا کنید.

۳- لازم به ذکر است هرچقدر تخصص یک شرکت در نگارش کدهای برنامه نویسی بالاتر باشد و به استاندارد های طراحی وب بیشتر توجه شود ، رتبه شما در موتورهای جستجو بالاتر می رود که به این فرایند و مجموعی از این تکنیک ها علم seo گفته می شود.

هم اکنون صدها میلیون صفحه وب در فضای اینترنت موجود است و کاربران اینترنت برای پیدا کردن محتوای مورد نظر خود از موتورهای جستجو استفاده می کنند (تقریبا ۹۸% کاربران) و این نکته باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

۴- شرکتی که استراتژی دارد را انتخاب کنید نه شرکتی که سایت طراحی می کند. اگر شما از شرکت طراحی سایت سوال کنید که پس از طراحی سایت باید چکار کرد دو نوع جواب می شنوید؛

اول اینکه «کار دیگری نیاز نیست» که این بدترین جواب است!

و دوم اینکه «باید طی یک استراتژی منسجم سایت را در فضای اینترنت معرفی کنیم» و این بهترین جواب است زیرا سایتی که طراحی شود و به هیچ کجا معرفی نشود بازدید کننده ای ندارد اما سایتی که طی یک استراتژی منسجم پیش برود روز به روز بر تعداد بازدید کنندگان آن افزوده می شود.

طراحی سایت | هزینه طراحی سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

۱- هزینه دامنه ای که می خواهید ثبت کنید مثل www.yourhostname.com

۲- هزینه ی «هاست» و یا میزبان وب شما؛ یعنی همان فضایی که از اینترنت خریداری می شود تا وب شما بر روی آن قرار بگیرد.

۳- هزینه برنامه نویسی و طراحی.

معمولا افراد از این قیمت ها اطلاع دقیقی ندارند و شرکت های طراحی از این نقطه ضعف استفاده می کنند. راه حل آن هم این است که شما قیمت شرکت های مختلف را با هم مقایسه کنید مطمئن باشید نتایج خوبی به دست می آورید.

به نمونه کار شرکت ها نگاه کنید و خودتان درباره قیمت آنها قضاوت کنید.

طراحی سایت | طراحی سایت چقدر زمان می برد؟

این هم نکته ی بسیار مهمی است. به شرکت هایی که به شما وعده چند روز و چند هفته می دهند اعتماد نکنید. زیرا طراحی سایت فقط گرافیک و کد نویسی نیست. هر چقدر زمان کمتر بشود بازدهی و کیفیت آن ضعیف تر می شود.

گاهی اوقات شرکت ها برای پایین آوردن زمان طراحی ، چند سایت با کیفیت طراحی می کنند و برای تمام مشتریان از همان سایت های آماده استفاده می کنند. با این کار مشکل بالا پیش نمی آید اما این روش هم معایب خاص خود را دارد؛ مثلا سایت همانی نمی شود که مد نظر شما بوده است ، دقیقا مثل تفاوت خرید لباس آماده و یا سفارش آن به خیاط !

زمان طراحی سایت رابطه مستقیم با انتظار شما از سایت دارد ، شاید سایت آماده و یا سایت با طراحی سیستم مدیریت محتوا برای بسیاری از افراد مناسب باشد و نیازی به برنامه نویسی و کد نویسی نباشد. شرکتی که بتواند کار را متناسب با نیاز مشتری طراحی کند شرکت مناسبی است. هزینه و زمان باید متناسب با انتظار مشتری از سایت تعیین شود. به طور معمول یک سایت خوب و یا عالی بین یک تا سه ماه زمان می برد.

طراحی سایت | فرق سایت داینامیک و استاتیک چیست؟

خیلی از سایت ها درباره این پرسش جوابی را بیان کرده اند اما اگر شما یک سرچ مختصر درباره ی همین پرسش انجام دهید می بینید که با جواب های زیادی روبرو می شوید و این جواب ها بسیار با هم متفاوت هستند.

اصلی ترین تفاوت بین قیمت این دو است و بیان آن توسط شرکت های طراحی سایت به همین دلیل است که شما را متقاعد کنند حتما باید وب سایت داینامیک داشته باشید و اصل این پرسش و پاسخ ها به اینجا بر می گردد. در صورتی که برخی از کارها نیاز به سایت داینامیک ندارند و استفاده از سایت استاتیک نیاز آنها را برآورده می کند در حالی که هزینه ی بسیار کمتری پرداخت کرده اند.

پس حواس خود را جمع کنید و طبق نیاز خودتان سفارش دهید حتی در برخی از این شرکت ها به این جمله برخورد کردم که نوشته بودند «تا اطلاع ثانوی سایت استاتیک طراحی نمی کنیم!!!»

مثلا یک نمایشگاه مثل نمایشگاه میز و مبل و صندلی می تواند یک سایت استاتیک داشته باشد که به وسیله ی آن محصولاتش را به مشتریانش معرفی کند و هر دو ماه یک بار اطلاعات سایت را بروز رسانی کند و هزینه ای در حدود ۱۰ تا ۵۰ هزار تومان پرداخت کند که قطعا مقرون به صرفه است.

اما تفاوت فنی استاتیک و دینامیک

سایت های استاتیک سایت هایی ایستایی هستند که تمام تغییرات آن در زمان طراحی انجام می شود و استایل آن طبق همان محتوای موجود تنظیم شده است در صورتی که سایت های داینامیک به تغییرات واکنش نشان می دهند و با هر تغییری که در آنها ایجاد شود استایل آنها نیز با آن تغییرات تغییر می کند.

این دو از نظر برنامه نویسی بسیار با هم متفاوت هستند و همین باعث شده است که اختلاف قیمت آنها زیاد باشد.

به طور مثال اگر یک سایت داینامیک از کاربران خود نظر بخواهد؛ می تواند آن نظر را در همان لحظه به انتهای صفحه خود اضافه کند و بقیه ی اشیاء صفحه نیز به آن تغییر واکنش نشان می دهند و در نهایت سایت استایل اصلی خود را حفظ می کند. حتی اگر تعداد نظر ها به چند هزار عدد برسد بازهم استال سایت فرم اصلی خود را حفظ می کند و تمام نظرها نمایش داده می شود.

اما سایت استاتیک این کار را نمی تواند انجام دهد و برای این کار باید در زمان بروز رسانی نظرات کاربران را به استایل صفحه اضافه کند و شاید فاصله ی هر بروز رسانی بین یک تا چند هفته باشد.

 

شرکت تبلیغات شرق | طراحی سایت | با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۴۲۷۳۷۵۱

لینک مفید

تبلیغات

 

تبلیغات

تبلیغات چیست؟
تحقیقی دانشگاهی نشان می دهد تبلیغات و فرایند مرتبط با آن عمری کمتر از ۵۰ سال دارد. تبلیغات پدیده ای نو ظهور است و ارمغان صنعتی شدن است. تبلیغات زمانی شروع شد که محصولات متعدد و متنوع شدند. قبل از صنعتی شدن تولیدات نیازی به تبلیغات نبوده است. تولیدی های کوچک و کم تعداد محصولات خود را به مشتریان معینی که در اطراف آنها بودند به صورت انحصاری می فروختند. مشتریان نیز برای تامین نیاز های خود مجبور بودند از همان تولید کننده خاص خرید کنند و دامنه ی انتخاب آنها محدود بود.
تبلیغات با پیشرفت صنعت به وجود آمدند. پیشرفت صنعت باعث شد تعداد و تنوع محصولات و خدمات افزایش یابد به طوری که مشتریان برای تامین نیازهای خود حق انتخاب داشته باشند. آنها می توانستند محصولات مورد نیازشان را از بین تولیدات چندین تولید کننده تامین کنند. در اینجا تولید کننده ای می توانست سهم بیشتری از بازار فروش را به خود اختصاص دهد که به وسیله ی تبلیغات ، محصولات خود را به مشتریان بیشتری معرفی کند و با ترفندهای تبلیغاتی کالای خود را بیشتر از رقیبان خود بفروشد.
تبلیغات پدیده ای نو ظهور در عصر صنعتی شدن می باشد و همین نو ظهوری آن باعث شده است که بسیاری از تولید کنندگان یا با مفهوم تبلیغات بیگانه باشند و یا درباره ی آن اطلاعات کافی نداشته باشند. ۵۰ سال گذشته دوره ای بوده است که بشر در آن پیشرفت های شگفت انگیزی کرده. با پیشرفت سریع علم هر موضوعی نیاز به دانشی تخصصی دارد. امروزه نمی توان کاری حرفه ای انجام داد بدون اینکه در مورد آن کار اطلاعات وسیعی داشته باشیم. پس اگر می خواهیم در فروش محصولات خود موفق باشیم باید درباره تبلیغات بیشتر بدانیم. این علم نیز مانند بسیاری از علوم دارای دانشی تخصصی می باشد که اطلاع داشتن از هر موضوعی در آن می تواند کمک قابل توجهی به موفقیت ما در تبلیغات داشته باشد.

تبلیغات چیست؟
تعریف تبلیغات

تبلیغات رایگان

 

تبلیغات رایگان | تبلیغات رایگان چیست و چه کاربردهایی دارد

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان چیست و چه کاربردهایی دارد؟
یکی از پدیده های تبلیغاتی عصر حاضر ” تبلیغات رایگان ” است. بسیاری از سایت ها و برخی از نشریات محلی و یا تخصصی اقدام به درج تبلیغات رایگان می کنند. این پدیده را می توان در سه موضوع کلی مورد بررسی قرار داد؛ سفارش گیرنده تبلیغات رایگان ، سفارش دهنده تبلیغات رایگان ، مخاطب تبلیغات رایگان.

تبلیغات رایگان | سفارش گیرنده تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان
در ابتدای مطلب بیان شد که بسیاری از سایت ها و برخی از نشریات محلی و یا تخصصی اقدام به درج تبلیغات رایگان می کنند؛ در اینجا باید بدانیم که هدف آنها از این کار چیست و به عبارت دیگر “سفارش گیرنده تبلیغات رایگان ” چه سودی می برد؟!.
ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشیم که تقاضا برای درج تبلیغات بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم. در جامعه ما تعداد بسیار زیادی کسب و کار کوچک و بزرگ وجود دارد که همگی آنها برای پیشرفت کسب و کار خود نیاز به انجام تبلیغات دارند و تنها چیزی که مانع می شود تبلیغات تمام فضای زندگی ما را پر کند ، هزینه بر بودن تبلیغات است. حالا شما فرض کنید یک فضای تبلیغاتی که مخاطب قابل توجهی هم دارد اعلام کند که در این سایت و یا نشریه تبلیغات رایگان درج می کنیم. یا اینکه تبلیغات را با کمترین قیمت ممکن انجام دهد. این کار باعث می شود که افراد بسیار زیادی برای انجام تبلیغات رایگان به آنجا هجوم آورند.
به طور مثال سایتی تأسیس می شود و مبنای تأسیس آن تبلیغات رایگان است. این سایت در بدو تأسیس مخاطبان بسیار زیادی دارد چرا چون تقاضا در این زمینه بسیار بالا است و از طرفی عرضه ی این خدمات هزینه ای هم به همراه ندارد. در مورد تبلیغات رایگان سفارش دهنده به این فکر نمی کند که این محل تبلیغاتی چقدر بازدید کننده دارد ، زیرا اگر در ماه فقط یک بازدید کننده به آنجا سر بزند برای سفارش دهنده سود به حساب می آید چون هزینه ای پرداخت نکرده است.
درج آگهی بسیار زیاد و تبلیغات رایگان کم کم باعث می شود تعداد بازدید کننده سایت بالا برود و رتبه ی سایت در رتبه بندی های جهانی ارتقاء پیدا کند. از این به بعد سایت صاحب درآمد می شود زیرا که وقتی تعداد مخاطب آن زیاد شد دیگر تمام تبلیغات را رایگان نمی زند و برخی از آنها را به صورت ویژه و با هزینه ای اندک در سایت خود قرار می دهد. آن هزینه ی اندک هم به علت بالا بودن تعداد سفارش دهندگان سود قابل توجهی را به همراه خواهد داشت. گاهی اوقات به سایت دیوار سر بزنید تا با موضوع بیشتر آشنا شوید. به تعداد آگهی های روزانه توجه کنید به تعداد بسیار قابل توجهی به صورت روزانه آگهی رایگان ثبت می شود و از طرفی هم به رتبه ی الکسای این سایت و تعداد بازدید کننده ی آن توجه کنید.

تبلیغات رایگان | سفارش دهنده تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان
در مطلب بالا به یکی از انگیزه های ” سفارش دهنده تبلیغات رایگان ” اشاره شد. اما آنچه که بسیار مهم تر است و باعث می شود که تبلیغات رایگان و تبلیغات به صورت کلی رونق داشته باشد این است که تحقیقات جهانی نشان می دهد ۸۰ درصد خرید توسط مشتریان به صورت خرید ناگهانی صورت می گیرد. به این معنی که مشتری تصمیم معینی برای خرید ندارد و در ۸۰ درصد موارد خرید خود را تحت تاثیر تبلیغات و به صورت ناگهانی انجام می دهد.
نتیجه می گیریم که فروشندگان هر چقدر بیشتر بتوانند محصولات یا خدمات خود را جلوی چشم مشتریان قرار دهند ، شانس بیشتری برای فروش دارند.

تبلیغات رایگان | مخاطب تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان
مخاطب تبلیغات رایگان به اینگونه تبلیغات اعتماد چندانی ندارد و تبلیغات رایگان را در مقابل تبلیغات هزینه بر کم اعتبار تر می داند به همین دلیل در تبلیغات رایگان باید بیشتر دقت شود زیرا که جایگاه آن اقتضا می کند بیشتر از قواعد جذب مشتری در بازاریابی استفاده شود. به طور مثال یکی از قواعد خرید ناگهانی این است که حس نیاز به محصول مورد نظر را در مخاطب ایجاد کنیم. یعنی در جملات و نحوه ی تبلیغات خود طوری عمل کنیم که به مخاطب القاء شود تو به این محصول احتیاج داری.
با همه ی این ها در تبلیغات رایگان باید کالای ارزان قیمت را تبلیغ کرد زیرا وقتی قرار است مشتری پول زیادی را پرداخت کند ترجبح می دهد تولید کننده را از منبعی معتبر تر انتخاب نماید اما در مورد کالاهای ارزان قیمت این قائده وجود ندارد. پس مخاطبان همی می تواند متناسب با نوع خرید خود به مکان تبلیغاتی مناسب تری مراجعه کنند. مثلا برای خرید خودرو به یک فروشگاه بسیار معتر مراجعه نمایند و برای خرید تزئینات آن از مکان های تبلیغاتی کم اعتبار تر استفاده کنند که طبیعتا در این مکان ها می توانند کالای ارزان تری را پیدا کنند.

شرکت تبلیغات شرق | تبلیغات رایگان | برای مشاوره تماس بگیرید: ۰۹۱۲۴۲۷۳۷۵۱

لینک مفید

تبلیغات اینترنتی

 

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی چیست؟ و چرا باید از تبلیغات اینترنتی استفاده کنیم؟

تبلیغات اینترنتی تبلیغاتی است که در فضای اینترنت منتشر می شود. تبلیغات برای دیده شدن توسط مخاطبان نیاز به فضا یا محیطی دارند که در آن عرضه شوند و مخاطبان را به سمت عنوان مد نظر تبلیغ بکشانند. این فضا در هر عصری متفاوت بوده است. از دیر باز مهم ترین اماکن تبلیغاتی ، مراکز و محیط های مذهبی بوده است که تبلیغ نه به عنوان تبلیغات تجاری بلکه به عنوان تبلیغات مذهبی در آنها صورت می پذیرفت. این محیط ها تا امروز هم به قوت خود باقی هستند. پس همیشه تبلیغات باید در محیط ها یی صورت بگیرد که مخاطبان بتوانند آن را ببینند. با گذشت زمان روز به روز بر محیط های تبلیغاتی افزوده شده است و شکل و شمایل آنها تغییر کرده تا اینکه پدیده ای به اسم اینترنت و دنیای مجازی بوجود آمد.

تبلیغات اینترنتی نیز منحصر به تبلیغات تجاری نمی شود و همه عناوینی که نیاز به تبلیغات دارند این فضای نو ظهور را به عنوان بستری مناسب برای تبلیغات می شناسند. و تجارت (Business) نیز بهره بسیار مناسبی را از این بستر برده است. به شکلی که کمتر تجارتی را می توان نام برد که از فضای اینترنتی برای تبلیغات اینترنتی خود استفاده نکرده باشد.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

فضای اینترنت فضایی است که روزانه میلیاردها نفر از سراسر جهان در آن حضور دارند و هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی در آن وجود ندارد. به تازگی نیز سیستم ترجمه یا (Google Translation) طراحی شده توسط شرکت گوگل امکانی را فراهم کرده است تا محدودیت زبان نیز در اینترنت وجود نداشته باشد. در اینجا هرکس در هرمکانی و با هر زبانی که باشد بدون در نظر گرفتن زمان ارتباط می تواند با دیگران در سراسر جهان در ارتباط باشد.

در چنین فضایی قطعا تبلیغات بسیار مناسب و پر بازده است. تبلیغات اینترنتی می تواند تا جایی پیش برود که یک تجارت خرد محلی را تبدیل به یک تجارت کلان جهانی کند. اینترنت و تبلیغات اینترنتی در تمام ساعات شبانه روز می تواند برای کسب و کار شما بازاریابی کند. و بسیاری از مزایای دیگر که به آنها اشاره خواهد شد. تا اینجا متوجه شدیم که هر کسب و کاری چه کوچک چه بزرگ باید در برنامه تبلیغاتی خود از تبلیغات اینترنتی استفاده کند.

گوگل و تبلیغات اینترنتی

ویژگی های تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی نسبت به سایر تبلیغات از ویژگی های خاص و منحصر به فردی برخوردار است. ویژگی هایی که در دنیای امروز بسیار نو و تازه هستند و بشر روز به روز با ویژگی های بیشتری از این نوع تبلیغات آشنا می شود. ویژگی هایی که تحولات عظیمی در فرایند تبلیغات به وجود آورده است.

دفتر ۲۴ ساعته – دفتر شما همیشه باز است حتی اگر شرکت شما تعطیل باشد.

تبلیغات اینترنتی | صرف زمان برای پاسخ گویی به مشتری

روزانه چه مقدار وقت صرف پاسخگویی به مشتری می کنید؟ سایت شما و تبلیغات اینترنتی می تواند به تمام سوالات مشتریانتان جواب دهد و آنها را به خوبی راهنمایی کند.

تبلیغات اینترنتی | همه ی هدف یک وب سایت ، تجاری نیست.

بسیاری از وب سایت های شخصی برای بهبود فعالیت حرفه ای و ارتباط با مخاطبین تاسیس شده اند و بخشی از آنها صرفا وظیفه اطلاع رسانی را به عهده دارند و بسیاری از سایت ها و تبلیغات اینترنتی بدون در نظر گرفتن منافع تجاری در زمینه فرهنگ فعالیت می کنند.

تبلیغات اینترنتی | وب سایت یک بازاریاب ۲۴ ساعته می باشد.

موتورهای جستجو کاری می کنند که وب سایت و تبلیغات اینترنتی شما تبدیل به یک بازاریاب ۲۴ ساعته شود. اینکه یک سایت چه تعداد بازدید کننده داشته باشد بستگی به عوامل مختلفی دارد اما در بدبینانه ترین شرایط یک وب سایت روزانه بین ۱۰ تا ۲۰ بازدید کننده دارد و در خوشبینانه ترین شرایط این عدد به چندین هزار بازدید در روز می رسد!

تبلیغات اینترنتی | تجارت مجازی

توجه به این نکته لازم است که بدانیم بسیاری از کسب و کارهای موفق در دنیای اینترنت ، هیچ گونه تشکیلاتی بجز یک وب سایت ندارند و مشتریان خود را صرفا از دنیای مجازی پیدا می کنند. معمولا این کسب و کارهایی که به طور حرفه ای وارد دنیای اینترنت شده اند بسیار هم سودآور هستند زیرا مشتریانی که آنها دارند محدود به هیچ منطقه ی جغرافیایی ای نیستند و در تمام ساعات شبانه روز کسب و کار آنها فعالیت می کند. در حال حاضر یک سوم از مردم جهان از اینترنت استفاده می کنند.

تبلیغات اینترنتی | ایده های جدید در بازاریابی

اگر شما ذهن خلاقی دارید و ایده های جدید و متفاوتی ارائه می دهید بهترین بستر برای آزمودن ایده هایتان اینترنت است. زیرا در فضای اینترنت تبلیغات بسیار ارزان قیمت است و شما با اندکی هزینه می توانید ایده های بزرگی را آزمایش کنید. دو عنصر هزینه بر ، در دنیای حقیقی وجود دارند که در تبلیغات اینترنتی خبری از آنها نیست اول چاپ و دوم حمل و نقل که با کم کردن هزینه های این دو عنصر در ارائه ی ایده های نو به دنیای بازاریابی ، شما می توانید بسیاری از طرح های در ذهن خود را عملی کنید و بازخورد آن را خیلی سریع ببینید. به طور مثال شما فقط با فشردن کلید ماوس می توانید هزاران ایمیل را به مشتریان خود ارسال کنید بدون اینکه حتی ۱ ریال برای آن هزینه کنید. معرفی محصولات جدید به مشتریان قدیمی یکی از کارآمد ترین و مطمئن ترین روش های بازاریابی است.

تبلیغات اینترنتی | در دسترس بودن

ایجاد وب سایت و تبلیغات اینترنتی به کسب و کار شما این امکان را می دهد که همیشه در دسترس مشتریان خود باشید. وقتی شما در تمام ساعات شبانه روز و در هر مکان کنار مشتری خود باشید چند مزیت برای شما به وجود می آید:

۱- مشتری به شما اعتماد پیدا می کند.

۲- رقبایی که در دسترس مشتری نیستند را کنار می زنید.

۳-مشتری از تولیدات و خدمات جدید و یا شیوه های نوین فروش شما مطلع می شود.

۴- امکان رقابت در بازارهای رقابتی برای شما فراهم می شود.

۵- فرایند خرید دردسترس ، کار را برای مشتری آسان می کند و به طور معمول هر کسی آسانترین راه را انتخاب می کند.

زمان تصمیم گیری مشتری برای خرید زیاد نیست. با در دسترس بودن ، شما می توانید بخشی از این زمان تصمیم گیری را به معرفی محصولات خود اختصاص دهید.

تبلیغات اینترنتی

اینترنت و تبلیغات اینترنتی

اینترنت و تبلیغات اینترنتی فضایی جدید برای تبلیغات است که نیاز به دانش تخصصی هم در زمینه فنی و هم در زمینه تبلیغاتی دارد. از طرفی موفقیت در این جهان جدید و پیچیده نیاز به تجربه دارد. بسیاری از تبلیغات اینترنتی نافرجام مانده اند و نتوانسته اند آن طور که باید مخاطبین خود را جذب نمایند. پس این دنیای پیچیده نیز مانند بسیاری از شاخه های علمی نیاز به تخصص و تجربه دارد.

تیم تبلیغات اینترنتی شرکت تبلیغات شرق با داشتن این دو عنصر اساسی تخصص (Expertise) و تجربه (Experience) توانسته است موفقیت های بزرگی را به دست بیاورد. این شرکت در کنار ارائه مشاوره تبلیغاتی و دارا بودن دانش تبلیغات در کنار تمامی امور تبلیغاتی ای که انجام می دهد بخشی از فعالیت خود را معطوف به تبلیغات اینترنتی کرده است.

 

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

شاید همه ی ما اهمیت یک بانک اطلاعاتی در بازاریابی را بدانیم. بانک اطلاعاتی جامع دربازاریابی یعنی دسترسی سریع و مستقیم به تمام مشتریان بالفعل و بالقوه. به عبارت دیگر یعنی دسترسی به تمام کسانی که به خدمات یا محصول شما نیاز دارند. کسانی که اگر از محصول و یا خدمات شما اطلاع داشته باشند حتما به سراغ شما می آیند.

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

به طور مثال شما وارد کننده یک محصول جدید و انحصاری هستید. کشتی شما وقتی به ایران می رسد شما یک توزیع کننده عمده فروش می شوید و سود معینی از فروش محصول خود می برید. اما فروش این محصول به همینجا ختم نمی شود. عمده فروش بازار هم سود خودش را می برد خوردفروشان و مغازه داران هم سود دیگری می برند.

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

حالا شما فرض کنید که مشخصات کامل همه خرده فروشان و مغازه داران را در غالب یک بانک اطلاعاتی در اختیار دارید. یا از آن هم بهتر اینکه مشخصات کامل کسانی که ممکن است آن محصول را از شما خریداری کنند را در اختیار دارید و به وسیله تبلیغات آن ها را از وجود چنین محصولی باخبر می کنید.

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

در این شرایط تمام واسطه ها حذف می شوند و شما به عنوان وارد کننده ی یک محصول می توانید سود چشم گیری داشته باشید. هر چقدر تعداد فیلدهای این بانک اطلاعاتی بیشتر باشد؛ شما مشتریان بیشتری خواهید داشت. هرچقدر اطلاعات افراد این بانک کامل تر باشد شما فروش آسان تری خواهید داشت.

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

این مثال را در مورد انواع خدماتی که جامعه به آن نیاز دارد هم قابل تطبیق است. مثلا آژانس مسافرتی شما بهترین خدمات را در بین همکاران شما ارئه می دهد. حالا اگر شما بانک اطلاعات جامعی از تمام مشتریان بالقوه خود داشته باشید؛ چرخه ی بالا تکرار می شود.

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

یک بانک اطلاعاتی با ۱۰۰۰ فیلد را در نظر بگیرید. اطلاعات هزار نفر از کسانی که زیاد مسافرت می کنند. شما برای آنها خدمات خود را به انواع روش های تبلیغاتی معرفی می کنید. می توان به جرأت گفت شما در هر دوره تبلیغاتی که خدمات خود را برای این افراد معرفی می کنید ، به صورت حداقلی و بسیار بدبینانه ، ۲۰ نفر مشتری خواهید داشت. در حالی که شاید هزینه هر دوره تبلیغاتی کمتر از سود عائد از یک مشتری شما باشد. آن هزار نفر مشتریان بالقوه شما هستند. شاید به هر دلیلی در آن دوره تبلیغاتی قصد مسافرت نداشته اند ولی معلوم نیست که در دوره تبلیغاتی بعدی شما کدامیک از آن ۱۰۰۰ نفر باقی مانده مشتری شما می شوند و یا اطلاعات آژانس شما را در جایی نگه خواهند داشت و هر وقت که عزم سفر کردند با شما تماس خواهند گرفت.

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

به مثال بالا و احتمالات آن خیلی خوب دقت کنید. حالا فرض کنید شما یک بانک اطلاعاتی از مشتریان بالقوه خود در اختیار دارید که این بانک شامل اطلاعات ۲۰۰/۰۰۰ هزار نفر از افرادی است که احتمالا به خدمات شما احتیاج دارند. حالا تمام قاعده های بالا ۲۰۰ برابر می شود. بانک های اطلاعاتی به نسبت تعداد فیلد و کیفیت اطلاعات فیلدها تقسیم بندی می شوند. بسیار روشن است که برای یک بازار یابی خوب و پر بازده ، بانک های اطلاعاتی می توانند نقش کلیدی و مهمی را ایفا کنند.

بانک اطلاعاتی در بازاریابی

یک شرکت برای ادامه دادن چرخه اقتصادی خود ، دائما به چرخه فروش و آشنایی با مشتریان بیشتر نیاز دارد و هرچقدر چرخه ی فروشِ بیشتری داشته باشد می تواند کسب و کار خود را توسعه ی بیشتری دهد. اگر این روند طی چندین سال ادامه پیدا کند یک کسب و کار کوچک تبدیل به یک کسب و کار بزرگ خواهد شد. تمام کسب و کار های بزرگ امروز در زمانی کسب و کاری کوچک بوده اند. فقط باید به قدرت تبلیغات باور داشت.

لینک مفید

اصول طراحی لوگو

اصول طراحی لوگو

اصول طراحی لوگو | کارهای مقدماتی برای اصول طراحی لوگو جزء ضروریات است:

طرح اولیه که به صورت دستی روی کاغذ طراحی می شود اولین و مهم ترین مرحله در طراحی یک لوگوی تاثیر گذار است. این طرح ها می توانند شامل نقاشی های ساده ای باشند که با خودکار یا مداد روی کاغذ طراحی می شود و یا در برنامه های طراحی وکتور مثل ایلوستریتور رسم شوند.

کار خود را با کشیدن ۲۰ الی ۳۰ طرح اولیه یا ایده آغاز کنید و سپس از بین آن ها و یا ترکیب چند ایده به ایده ی اصلی دست پیدا کنید. در صورتی که هیچ یک از این طرح ها به شما کمک نکرد طرح های دیگری رسم کنید (به مرحله ی بعدی نروید).

یک طراح حرفه ای در مقایسه با دیگر بخش های طراحی زمان بیشتری صرف این مرحله از کار می کنند.

اصول طراحی لوگو | تعادل:

تعادل در طراحی لوگو امر بسیار مهمی است. زیرا که ذهن ما به طور طبیعی در صورتی طراحی را دلپسند و جذاب ارزیابی می کند که آن طرح متعادل و دارای تقارن باشد. با حفظ تعادل میان طرح های گرافیکی ، رنگ ها و سایر عناصر در هر طرف طرح ، یک لوگوی متعادل طراحی کنید. هرچند گاهی می توان قانون تعادل را شکست ، اما به یاد داشته باشید لوگوی شما را انبوهی از مردم می بینند نه فقط کسانی که دیدن این لوگو برایشان خوش آیند است و آن را به عنوان یک اثر هنری بی نظیر تلقی می کنند. بنا بر این طراحی یک لوگوی متعادل یکی از اصول مهم طراحی لوگو است.

اصول طراحی لوگو | سایز:

وقتی وارد مبحث طراحی لوگو می شویم ، سایز اهمیت ویژه ای پیدا می کند. یک لوگو باید در هر سایز و اندازه ای زیبا و خوانا باشد. یک لوگو در صورتی تاثیر گذار خواهد بود که هنگامی که سایز آن بیش از اندازه کوچک شود ، مثلا برای استفاده روی پاکت نامه یا سربرگ ، باز هم کیفیت و زیبایی خود را حفظ کند. همچنین هنگامی که در قالب های بزرگتر مثل پوستر و بیلبورد و قالب های الکترونیکی مثل تلویزیون و وب مورد استفاده قرار می گیرد نیز از همان شکل و شمایل و کیفیت اولیه برخوردار باشد.

اصول طراحی لوگو | استفاده ی هوشمندانه از رنگ:

تئوری رنگ بسیار پیچیده است ، اما طراحانی که اصول آن را درک کرده اند قادر به استفاده از مزایای آن در طراحی های خود هستند. اصولی که باید آن ها را به یاد بسپارید عبارتند از:

– از رنگ هایی استفاده کنید که در چرخه ی رنگ به هم نزدیک هستند. مثلا برای پالت رنگ گرم از رنگ های قرمز ، نارنجی و درجات مختلف زرد استفاده کنید.

– از رنگ های خیلی روشن استفاده نکنید چون این رنگ ها به سختی دیده می شوند.

– لوگو باید در رنگ های سیاه ، سفید و خاکستری و همچنین در رو رنگ نیز زیبا و جذاب به نظر برسد.

– گاهی شکستن قوانین مانعی ندارد ، فقط مطمئن شوید دلیل قانع کننده ای دارید. دانستن اینکه رنگ ها چگونه باعث برانگیخته شدن احساسات و حالات مختلف می شوند نیز اهمیت زیادی دارد. برای مثال رنگ قرمز می تواند حالت عصبانیت ، عشق ، هیجان ، استحکام و توانایی را القا کند.

این نکته را به یاد داشته باشید که شما می توانید انواع رنگ ها را با هم ترکیب کنید و رنگی را به دست آورید که حس اصلی ای که برند باید به بیننده منتقل کند را در طرح ایجاد کنید. استفاده از رنگ های خاص و تک یکی دیگر از ایده های موثر است. برخی برند ها با رنگ خاص و منحصر به فرد خود قابل تشخیص و شناسایی هستند.

اصول طراحی لوگو | سبک طراحی باید متناسب با کمپانی باشد:

شما می توانید از سبک های طراحی مختلف برای طراحی لوگو استفاده کنید و برای پیدا کردن سبک مناسب باید اطلاعاتی درباره مشتری و برند داشته باشید.

در حال حاضر گرایش طراحان لوگو به سمت سبک web 2.0 یعنی لوگوهای با نمای سه بعدی است که دارای گرافیک های برجسته ، گرادیانت و سایه هستند.

این سبک برای یک وب سایت web 2.0 و یا یک کمپانی تکنولوژیکی مناسب است ، اما ممکن است برای سایر برندها تا این اندازه تاثیر گذار نباشد.

قبل از شروع کار درباره مشتری خود و مخاطبان او تحقیق کنید. این به شما کمک می کند از همان ابتدا بهترین سبک طراحی را تشخیص دهید و از دوباره کاری های متعدد جلوگیری کنید.

اصول طراحی لوگو | تایپو گرافی یک عامل مهم:

انتخاب فونت و سایز مناسب برای لوگو سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. اگر طرح لوگوی شما شامل متن باشد که این متن جزئی از لوگو و یا تگ لاین باشد ، به زمان زیادی برای مرتب سازی و دسته بندی انواع مختلف فونت و آزمایش آن ها در طرح ، قبل از گرفتن تصحیح نهایی نیاز خواهید داشت.

سه نکته را هنگام انتخاب فونت برای لوگو در نظر داشته باشید:

– از به کاربردن فونت هایی که رواج زیادی دارند اجتناب کنید. چون باعث می شود طرح غیر حرفه ای و آماتور به نظر برسد.

– مطمئن شوید وقتی سایز فونت کوچک می شود متن آن هنوز خوانا است. خصوصا در مورد فونت های اسکریپت.

– یک فونت کافی است و از به کاربردن دو فونت مختلف در یک طرح اجتناب کنید.

سعی کنید برای طرح خود از یک فونت سفارشی استفاده کنید. هرچه فونت اصیل تر باشد طرح را خاص تر می کند. از لوگو های موفق که در آن ها از فونت سفارشی استفاده شده است yahoo , twitter را می توان نام برد.

اصول طراحی لوگو | به رسمیت شناختن است:

نکته ی اصلی در طراحی یک لوگو به رسمیت شناختن و شناساندن یک برند است. خب شما چگونه این هدف را بر آورده می کنید؟ این موضوع مورد به مورد متفاوت است ، اما هدف از طراحی یک لوگو این است که متوسط افراد یک جامعه آن برند را به یاد بسپارند. از این نمونه لوگو می توان لوگوی McDonalds , Pepsi , Nike را نام برد. با یک نگاه اجمالی به این لوگو ها می توانید آن ها را بلافاصله تشخیص دهید.

کلید طراحی یک لوگوی محبوب و رسمی که به سرعت شناخته شود ، ترکیب همه ی عناصری است که در این نوشته از آن ها صحبت شد یعنی سایز ، سبک ، رنگ ، تایپوگرافی و اصالت. نادیده گرفتن هریک از این موارد در طول فرایند طراحی کیفیت طرح نهایی را دچار خدشه می کند ، پس هم اکنون طرح خود را بررسی کنید و ببینید آیا مطابق این معیارها هست؟

یک آزمایش سریع مشخص می کند آیا لوگوی شما به اندازه لازم و کافی قابل شناخته شدن هست یا نه. برای این کار لوگو را جلوی یک آینه قرار دهید و ببینید لوگو در این حالت هم قابل تشخیص هست یا نه؟. به یاد داشته باشید که لوگو ها در دنیای واقعی در معرض دید مخاطبان قرار دارند ، مثلا روی اتوبوس و بیلبورد. بنابر این شما باید قبل از ارائه لوگو به مشتری آن را از زوایای مختلف در معرض دید قرار دهید تا ببینید به راحتی قابل تشخیص هست یا نه؟.

اصول طراحی لوگو | از متفاوت بودن نهراسید:

برای برنده شدن در یک رقابت باید به خود به عنوان یک طراح که دارای یک سبک خاص و منحصر به فرد است اطمینان و اعتماد داشته باشید. بجای کپی و تقلید از یک سبک ، یک طرح دیگر ابداع کرده و بین انبوهی از طراحان برجسته باشید. از کار روی برنامه و نرم افزاری که برای طراحی استفاده می کنید لذت ببرید ، طرح خود را دائما تغییر دهید تا زمانی که احساس کنید به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کرده اید.

اصول طراحی لوگو | ساده طراحی کنید:

هرچه لوگو ساده تر طراحی شود راحت تر قابل تشخیص است. برای مثال لوگوی Nike یکی از ساده ترین لوگو های دنیاست که در عین حال به راحتی قابل شناسایی و تشخیص است.

اصول طراحی لوگو | از افکت ها استفاده کنید:

نرم افزارهای گرافیکی دارای ابزارهایی قدرتمند و فیلترهای متعدد هستند که شما می توانید از آن ها در طراحی لوگوی خود استفاده کنید ، اما فراموش نکنید که نباید در این کار زیاده روی کرد.

اصول طراحی لوگو | توسعه ی یک طرح:

برای تولید پی در پی لوگو های با کیفیت ، باید فرایند طراحی یا خط مونتاژ خود را بهبود و گسترش دهید. این فرایند شامل مراحل زیر است:

– تحقیق و جستجو.

– بارش مغزی و تولید ایده.

– کشیدن طرح های اولیه.

– بهبود و ارتقای طرح های وکتورد.

– ارسال طرح برای مشتری.

– حذف یا اضافه کردن آنچه که مشتری می خواهد.

– نهایی سازی و تکمیل طرح و ارسال آن برای مشتری.

هرچند ممکن است بخواهید دستور العمل را کمی تغییر بدهید. اما این مراحل را در طراحی هر لوگو دنبال کنید. این به شما کمک می کند که کارتان ساده تر شده ، کار هدفمند و سازمان دهی شده بماند ، تمرکز روی قسمت هایی که لازم است از بین نرود و بهترین کیفیت و منسجم ترین نتایج را به دست آورید.

اصول طراحی لوگو | استفاده از طرح های دیگر برای الهام گرفتن:

قانون آخر برای طراحی یک لوگوی تاثیرگذار بسیار ساده است. از طرح های دیگر طراحان کپی برداری نکنید این درحالی است که الهام گرفتن از آثار طراحان دیگر توصیه می شود.

شما می توانید از گالری های آنلاینی که وجود دارد برای کسب ایده های جدید استفاده کنید. استفاده از این وب سایت ها ممنوع نیست ، اما توصیه می شود کار را از طراحی یک طرح اولیه آغاز کنید و آن را گام به گام کامل کنید تا یک طرح اصیل خلق کنید.

کپی برداری با ذکر منبع بلا مانع است

 

شرکت تبلیغات شرق | اصول طراحی لوگو | با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۴۲۷۳۷۵۱

لینک مفید

آمار جهانی در مورد مشاور تبلیغات

آمار جهانی در مورد مشاور تبلیغات (World Statistics Promotional Advisor

بسیاری از کسب و کارها نیازی به تبلیغات ندارند ولی اگر از تبلیغات استفاده کنند نتیجه ی بهتری می گیرند. نتایج یک تحقیق دانشگاهی نشان می دهد که در کشور ما به ازاء هر ۶۰۰ شرکت فقط یک مشاور تبلیغات وجود دارد. دو نکته ی مهم از این آمار به دست می آید: اول اینکه تجارت و کسب و کار در کشور ما ، دیدگاه مناسبی در زمینه تبلیغات ندارند و اکثر مشاغل ایرانی بدون تبلیغات به فعالیت خود ادامه می دهند. دوم اینکه بسیاری از کسب و کارهای کشور ما که از تبلیغات برای فروش بیشتر استفاده می کنند ، تبلیغاتی سطحی و غیر علمی انجام می دهند. این امر باعث افزایش هزینه تبلیغات و کاهش بازدهی آن می شود و یکی از عوامل بد بینی به تبلیغات در کسب و کارهای ایرانی همین است.

اگر تجربه ی عمومی تبلیغات در کشور ما تجربه ی کم هزینه و پر بازدهی بود کسب و کارهای بیشتری تمایل به تبلیغات پیدا می کردند. فرض کنید که من یک مغازه عطر و ادکلن در یکی از خیابان ها تهران دارم و با استفاده از مشاوره ای صحیح و علمی ، تبلیغات کسب و کار خود را شروع می کنم. فروشگاه های اطراف من و یا فروشگاه هایی که به نوعی با من ارتباط دارند از وضعیت فروش و رونق کسب و کار من اطلاع دارند. اگر هزینه تبلیغات من متناسب با درآمد حاصل از تبلیغات باشد و کسب و کار من در همان خیابان (راسته) در مقایسه با سایر فروشندگان رونق بیشتری پیدا کند؛ کم کم اجتماع کوچک اطراف من دید خوبی نسبت به تبلیغات پیدا می کنند.

تا زمانی که این فرهنگ در جامعه ما نهادینه شود فاصله ی زیادی وجود دارد. اما از طرف دیگر می توان به این قضیه با دید مثبتی نگاه کرد و آن را تبدیل به یک فرصت کرد. فرصتی برای رونق بیشتر کسب و کار و افزایش فروش. وقتی در کشور ما نسبت تبلیغات به این شکل است و کسب و کارهایی که از تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی استفاده می کنند یک به ۶۰۰ است؛ در نتیجه کسب و کارهایی که تبلیغات اجام می دهند چند قدم نسبت به هم صنفان خود جلوتر اند. خیلی ها خدمات مشاوره ای در ورد تبلیغات را نمی شناسند. پس دسترسی به یک مشاور تبلیغاتی فرصتی مناسب برای ارتقاء هر کسب و کاری در کشور ما به حساب می آید.

شما می توانید خدمات مشاوره ای را در شرکت ما به صورت “رایگان” تجربه کنید.

شرکت تبلیغات شرق | ارائه انواع مشاوره تبلیغات در ایران | با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۴۲۷۳۷۵۱

لینک مفید

سئو چه کاری انجام می دهد

​​
سئو دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

سئو سایت ما را محبوب می کند اما نه به طور مستقیم برای مخاطب ما بلکه برای Google و یا سایر موتورهای جستجو. وقتی سایتی برای موتورهای جستجو محبوب شود به طور غیر مستقیم توسط مخاطبین هم محبوبیت پیدا می کند.

اگر بخواهیم دقیق تر به موضوع نگاه کنیم موتورهای جستجو شاخص هایی برای محبوب شناختن یک سایت دارند که برگرفته از نظر قالب مردم درباره محبوبیت یک سایت است.

به بیانی دیگر محبوبیت موتورهای جستجو در بین مردم بر اساس یافته های آنها از محبوبت سایت ها شکل می گیرد به این معنا که اگر شما پس از انجام جستجو به توسط موتورهای جستجو به محبوب ترین سایت مورد نظرتان هدایت شوید از این موضوع یک رضایت درونی برای شما حاصل می شود و به طور ناخودآگاه دفعات بعد نیز از همین موتور جستجو برای ئیدا کردن سایت محبوب خود استفاده می کنید.

سئو یعنی شناختن این شاخص ها و حرکت کردن در مسیر آنهاست. اگر ما در طراحی سایت خود تلاش کنیم تا سایتمان از نظر موتورهای جستجو محبوب شناخته شوند به این فرایند و فعالیت ما سئو می گویند.

این شاخص ها و قوانین نیز بر اساس نظر عامه مخاطبین طراحی شده است. با این شاخص ها و قوانین موتورهای جستجو نیز در بین مردم محبوب می شوند.

امروزه محبوب ترین موتور جستجوی جهان Google است و این محبوبت برای آن است که شما وقتی به دنبال چیزی میگردید دقیقا همان چیزی را که می خواهید پیدا می کنید. این مهمترین رسالت یک موتور جستجوگر است.

رعایت شاخص ها و قوانین موتورهای جستجو در هنگام طراحی سایت باعث می شود سایت شما نیز مخاطب پسند شود و در بین کاربران محبوبیت پیدا کند. شاخص های گوگل بسیار دقیق انتخاب شده است و در مورد هرکدام از آنها کارهای علمی فراوانی صورت گرفته است. رعایت قوانین گوگل برای شما امتیازات زیادی را به همراه خواهد داشت.

در اصل با رعایت این قوانین هم شما و هم گوگل سود می برد. مجموعه ی این قوانین و رتبه بندی سایت ها بر اساس آنها را سئو می گویند.

سئو دقیقا این کار را انجام می دهد که سایت ما را در موضوعی مشخص در میان صدها و یا هزاران سایت رتبه بندی میکند. با یادگیری هرچه بهتر سئو ما می توانیم ساید خود را به رتبه های اول سئو برسانیم.

چرا باید سایت را سئو کنیم

چرا باید سایت را سئو کنیم؟
با یک مثال خیلی ساده می توان به این سوال پاسخ داد:

شخصی برای تبلیغات کار خود تعداد زیادی کاتالوگ چاپ میکند. محتوای کاتالوگ بسیار غنی و جذاب طراحی شده است. کاتالوگ ها را از چاپخانه به دفتر کار خود می آورد و در اتاقی آنها را انبار می کند.

کاتالوگ ها را تبلیغاتی بی نقص و اثرگذار می داند. اما این کاتالوگ ها هرگز برای او مشتری نمی آورند زیرا که در اتاقی حبس شده اند و کسی آنها را نمی بیند.

باید از شرکت های توزیع کننده و تبلیغاتی استفاده کند و کاتالوگ ها را پخش کند و به دست مخاطبان آن برساند.

سایت اینترنتی مانند کاتالوگ های چاپ شده عمل می کند و تا زمانی که توزیع نشده و مخاطبان آن را نمی بینند عملا فایده ی تجاری ندارد و فقط یک سایت است دقیقا مانند کاتالوگ های حبس شده در اتاقی از دفتر.

به محض توزیع کاتالوگ ها ، تماس های زیادی با کسب و کارِ مثال بالا گرفته می شود و پس از توزیع ، می توان تبلیغات را اثرگذار دانست. در مورد سایت اینترنتی هم داستان همین است. تا زمانی که یک سایت اینترنتی در نتایج موتورهای جستجو دیده نشود نمی توان از آن انتظار تجاری داشت.

موتورهای جستجویی مانند Google مانند شرکت های توزیع تراکت عمل می کنند اما بسیار هوشمندانه تر و در سطحی وسیع تر. دامنه ی توزیع آن را شما تعریف می کنید و مخاطبان کاتالوگ ها را شما تعیین می نمایید.

 

تبلیغات مزون

تبلیغات مزون

تبلیغات مزون

در این مقاله می خواهیم قدری درباره تبلیغات مزون صحبت کنیم. مزون ها به علت تفاوتشان با فروشگاه های لباس ، کم تر در معرض دید هستند و باید شیوه های تبلیغاتی هوشمندی را برای کار خود در نظر بگیرند. مزون ها غالبا در سطح محلی کار می کنند و به تبلیغات محلی اهمیت می دهند. البته  مزون هایی هستند که فعالیت های گسترده تر دارند ، اما تعداد آنها کم است. ما در این مقاله بیشتر به تبلیغات مزون های کوچک می پردازیم. با توجه به اینکه تمام روش ها ، در مورد تبلیغات مزون های بزرگ هم اجرایی و کارآمد هستند.

 

تبلیغات مزون چیست

ماهیت تبلیغات مزون ، متقاعد کردن مشتری به خرید لباس نیست. حتی مزون ها نمی خواهند به مخاطبانشان کیفیت محصولاتشان را معرفی کنند. زیرا که مخاطبان مزون در اصل دنبال این موارد نیستند. تبلیغات مزون باید برای کسانی ارسال شود که تصور خاصی از یک نمایشگاه شوی لباس دارند و می خواهند بیشتر فضای مزون را بشناسند و با امکانات و خدمات شگفت انگیز مواجه شوند.

تفاوت فروشگاه لباس و مزون همان چیزی است که مخاطبان را به سمت مزون ها می کشاند. باید بدانیم مزون ها از نظر مخاطب چه امتیازاتی دارند که فروشگاه های لباس ندارند؟ اگر بتوانیم سلیقه ی مخاطب را در این زمینه تامین کنیم ، می توانیم مطمئن باشیم که تبلیغات موفقی خواهیم داشت.

تبلیغات مزون

امتیازاتی که باید در تبلیغات مزون وجود داشته باشد

 • اولین و مهمترین نکته در مورد تبلیغات مزون ، معرفی فضا و امکانات مزون است. مخاطب مزون انتظار دارد در فضایی به خرید لباس بپردازد که از یک سری امکانات خاص نسبت به بوتیک ها و فروشگاه های لباس برخوردار باشد. پس هرچقدر ما بتوانیم در تبلیغات مزون بهتر فضا و امکانات مزون خود را معرفی کنیم؛ تبلیغات موفق تری خواهیم داشت.
 • معرفی محصولات و خصوصیات مربوط به محصولات؛ «این یک اصل است که مخاطب هر چقدر بیشتر درباره ی محصولی اطلاعات داشته باشد راحت تر خرید میکند» یکی از موفق ترین فروشگاه های اینترنتی کشور ما فروشگاه دیجی کالا است و یکی از مهمترین رموز موفقیت آن معرفی محصولات است. پرداخت پول بابت چیزی که در آن ابهام وجود دارد کار سختی است .
 • معرفی رضایتمندی مخاطب و به اصطلاح برو و بیای مشتریان. مخاطبان زیادی هستند که به این نکته اهمیت میدهند. آنها بر این باورند که نباید خودشان آزمون و خطا انجام دهند پس بار این مسئولیت را بر دوش دیگران می اندازند. آنها اگر ببینند افراد زیادی در مزون شما رفت و آمد دارند و یا اینکه کسانی که محصولات شما را خریده اند از آن ابراز رضایتمندی می کنند؛ حتما مشتری شما خواهند شد. برای انجام این کار روش های مختلف تبلیغاتی وجود دارد که با بهره گیری از آنها می توان ، این طیف از مخاطب را جذب کرد که البته تعداد آنها نیز کم نیست و میتوان گفت این قاعده در مورد تمام مشتریان به صورت نسبی وجود دارد.
 • وارد کننده بودن یا ارتباط مستقیم با وارد کنندگان. در بین مخاطبان مزون ها این نکته بسیار دارای اهمیت می باشد ، که خریدی با قیمت مناسب داشته باشند. دقت کنید  آنها به دنبال «قیمت مناسب» هستند نه خرید ارزان. قیمت مناسب به معنای تناسب کیفیت جنس با قیمت آن می باشد. مخاطبان مزون ها بر این باور هستند که قیمت ارایه شده در مزون ها مناسب تر از قیمت بوتیک هاو مغازه های فروشگاهی لباس می باشد. حتی اگر در واقعیت اینطور هم نباشد. بنابر این اطلاع آنها از اینکه شما وارد کننده یا تولید کننده هستید و یا اینکه با وارد کننده و تولید کننده ارتباط مستقیم دارید ، برای آنها دارای اهمیت است. دلیل آن هم این است که مشتری ، مزون را برای خرید لباس با قیمت مناسب انتخاب کرده است.
 • اصالت محصول و ادامه دار بودن فروش. به این معنا که فروش در مزون به پایان نمی رسد و اینکه فروشنده عهده دار اصالت و سلامت محصول است. به نوعی ارائه ی گارانتی و خدمات پس از فروش. اعتبار و اعتماد به چیزی که خریده می شود شانس شما را در فروش بالا برده ، و تردید و ترس مشتری را از بین می برید.
 • ارائه خدمات مشاوره ای که در ادامه به صورت اختصاصی درباره آن صحبت خواهیم کرد.

اگر ما بتوانیم در تبلیغات مزون خود این امتیازات را به مخاطب معرفی کنیم ، تبلیغات موفقی خواهیم داشت. زیرا مخاطب از رفتن به یک مزون همین انتظارات را دارد.

 

تبلیغات مزون

 

 

خدمات مشاوره ای در تبلیغات مزون

خدمات مشاوره ای در فروش هر محصولی مهم است؛ زیرا تنوع محصولات و تولید کنندگان باعث شده است مخاطب در انتخاب خود دچار سردرگمی شود. اگر مخاطب ما بداند که هنگام خرید از ما دچار این سردرگمی نمی شود و به خوبی راهنمایی می گردد ، حتما به ما مراجعه خواهد کرد. این حس که موقع خرید محصولی ، آن محصول را به خوبی بشناسیم و تفاوت آن با دیگر محصولات مشابه را بدانیم حس خوبی است که همه‌ی ما آن را دوست داریم و میدانیم که اگر فروشگاهی این حس را به ما منتقل کند حتما از خریدمان راضی خواهیم بود.

فروشنده ای که فروش را دوست دارد و از آن لذت میبرد ، با مشتری خود صحبت میکند. همه چیز را برای او توضیح می‌دهد. با کسالت و خستگی با او برخورد نمی کند. بارها و بارها تکنیک هایی که در فروشندگی آموخته است را تکرار می کند و خسته نمی شود.  توضیحات مربوط به یک محصول را روزی صدها بار تکرار می کند و هر بار با همان انرژی و شور بار اول.  نقشی به خود میگیرد که گویا میخواهد با اطلاعات خود به مشتری در یک خرید خوب کمک کند. شما هم اگر فروشگاهی با این خصوصیات سراغ داشته باشید گاهی دلتان برای خرید از آن تنگ می شود.

مشتری این حس را به راحتی متوجه می شود. اگر حس صادقانه ای را در ارائه مشاوره به مشتری به او انتقال دهید او را برای همیشه مشتری فروشگاه خود کرده اید. مشاوره ی صحیح و صادقانه تمام احتمالات انصراف مشتری از خرید کردن را بر طرف میکند. مگر اینکه مشکل در جای دیگری باشد مثل اینکه مشتری پول لازم برای خرید را نداشته باشد که البته این هم بد نیست زیرا هر زمان وضعیت مالی او اجازه دهد به شما مراجعه خواهد کرد.

ما باید ابهام مشتری در خرید را بشناسیم و برای آن مشاوره و راهنمایی آماده کنیم. اگر ما بتوانیم سوالات مشتری را قبل از او حدس بزنیم و برای همه‌ی آنها جواب قانع کننده ای داشته باشیم می توانیم مطمئن باشیم که حتما در فروش موفق خواهیم بود. رفتار مشتری های خود را بررسی کنید ، ببینید آنها برای خرید محصول شما به چه چیزهایی فکر می کنند. روزانه وقتی مختصر را برای فکر کردن به همین موضوع اختصاص دهید و از همه مهمتر اینکه برای ارائه مشاوره ی خوب و مفید به مشتری ، باید در آن زمینه مطالعه داشته باشید. هر روز درباره برندهای مختلف و محصولات جدید آنها مطلبی بخوانید. امروزه اینترنت این کار را بسیار آسان کرده است. چیزهایی را که مشتری هنگام خرید از شما انتظار دارد را یاد بگیرید. به مواردی از این ابهامات توجه کنید:

 • اولین و مهمترین چیزی که مشتری از خرید لباس به دنبال آن است به دست آوردن زیبایی می باشد. ما باید در این زمینه تخصص داشته باشیم و با این تخصص ، مشتری را راهنمایی کنیم. البته در بسیاری از موارد تجربه فروشندگان جای این تخصص را می گیرد ولی مهم نیست زیرا مشتری به دنبال این نیست که شما این کار را چطور انجام می دهید. برای او فقط این مهم است که به واسطه ی خریدی که انجام می دهد به زیبایی مورد نظرش برسد. همه ی توان خود را به کار ببندید تا مشتریتان به خواسته اش برسد. موارد دیگری نیز در ذهن مشتری وجود دارد سعی کنید آنها را بشناسید و او را در رسیدن به هدفش کمک کنید.
 • مشاوره ست: در این مشاوره ما باید قواعد ست لباس و ملزومات آن را بدانیم و از طرفی طیف رنگ ها را بشناسیم. اینکه ما بتوانیم رنگ ها و در کنار هم قرار گرفتن آن را به مشتری معرفی کنیم ، به او کمک زیادی می کند. گاهی اوقات فقط با معرفی یک ترکیب رنگ جدید و معرفی ست آن یک مشتری تبدیل به مشتری دائم مزون ما می شود. رضایت او ادامه دار خواهد بود و خرید های مکرر و مشتریان زیادی را به دنبال خواهد داشت. قاعده این است که شما برای او لباسی را ست کنید آن هم به شکلی که از آن لذت ببرد و احساس کند بدون کمک شما نمی توانست این ست را برای خود انتخاب کند.
 • مشاوره مد: شاید بتوان مهمترین خصوصیت مزون ها را معرفی مد دانست. مخاطب از یک مزون انتظار دارد که مدل های جدید لباس را به او معرفی کند. مد را بشناسد و بتواند مشتری خود را در این زمینه راهنمایی کند. اگر ما بتوانیم به مشتری خود ، فلسفه ای از مد جدید را نیز ارائه بدهیم او را شگفت زده کرده ایم. اینکه چرا امروز در شرایط جدید جامعه چنین ترکیبی مد شده است و یا اینکه استفاده از این طرح لباس چه معنایی دارد. حتی می توانیم او را در این زمینه که در چه جاهایی از این لباس استفاده کند نیز راهنمایی کنیم. مخاطبان ما معمولا فقط این را میدانند که لباس مد روز را خریداری کنند و بپوشند. حالا اگر شما چیزهای بیشتری نیز از مد بدانید و به او انتقال دهید فروشی مستمر را تضمین کرده اید.
 • مشاوره ترکیب بندی: ترکیب بندی در مزون ها دو آیتم مهم دارد اول ترکیب چهره و اندام با لباس و دوم ترکیب ملزومات جانبی مانند کیف و کفش با لباس. اگر ما این ترکیبات را به خوبی بشناسیم و مشاوره ای حرفه ای به مخاطب خود ارائه دهیم مشتریان بسیار زیادی خواهیم داشت و از طرفی اجناس بیشتری را می توانیم بفروشیم. شاید در ابتدا مشتری صرفا برای خرید یک لباس معمولی وارد مزون شما شده باشد ولی اطلاعات و راهنمایی های شما باعث میشود اجناس بیشتری از شما بخرد. این فرایند در دراز مدت باعث می شود شما فروش بسیار بیشتری داشته باشید.
 • مشاوره مارک: بسیاری از مخاطبان مزون ها به دنبال این هستند که محصولاتی که خریداری می کنند از برند ها و مارک های معروف جهان باشد.مشاوره و معرفی مارک ها و برند های مختلف به مشتری شانس فروش ما را بالا می برد. مشتری مارک یا برندی خاص ، معمولا دارای اطلاعات زیادی درباره آن مارک یا برند هست اما یک یا دو مارک را میشناسد. اگر شما بتوانید بر اساس سلیقه ی او مارک ها و برندهای دیگری را نیز به او معرفی کنید و در عین حال از برند مورد علاقه ی او نیز تعریف کنید ، حجم فروش خود را بالا برده اید و از طرفی همان استمرار در فروش را نیز به دست آورده اید.

تمامی اقسام مشاوره در مزون باید به شکلی حرفه ای در تبلیغات مزون معرفی شود. این بخش از کار تخصص ماست. شرکت تبلیغات شرق در طرح های تبلیغاتی خود به گونه ای محتوا را تنظیم می کند که تمامی امتیازات فروش را به مخاطب انتقال دهد.

 

تبلیغات مزون

 

 

روش های پیشنهادی شرکت تبلیغات شرق در تبلیغات مزون

ما دو روش را به شما پیشنهاد میکنیم:

شرکت تبلیغات شرق با استفاده از دانش بازاریابی و بنا بر تجربه ی کاری ، روشی مدرن را جایگزین تبلیغات تراکتی و محلی کرده است. برای تبلیغات مزون این روش بسیار مناسب می باشد. هم از جهت هزینه و هم از جهت بازدهی. این روش با بهره گیری از امکانات تکنولوژی نوین باعث شده است  زمان اجرای تبلیغات بسیار کوتاه باشد این مزیت می تواند به فروش بیشتر ما کمک کند زیرا که شما می توانید روزانه تبلیغات بسیار گسترده ای انجام دهید.

 

کاتالوگ اینترنتی

کاتالوگ اینترنتی روشی است برای تولید و توزیع کاتالوگ ، تراکت و بروشور اینترنتی در سطح وسیعی از مخاطبین. در این روش شرکت تبلیغات شرق یک صفحه اینترنتی را برای شما طراحی می کند که این صفحه می تواند شامل عکس متن و ویدئو باشد. شما با استفاده از این قابلیت می توانید همه چیز را در مورد مزون خود به مخاطب انتقال دهید. تمامی آیتم های تبلیغاتی بالا با روش های گرافیکی و تبلیغاتی می تواند در معرض دید مخاطب شما قرار بگیرد. حتی شما می توانید تک تک محصولات خود را در این پیج قرار دهید و آنها را معرفی کنید. اگر امکان فروش غیر حضوری و آنلاین را دارید می توانید این پیج را مانند فروشگاه های اینترنتی طراحی نمایید و امکان فروش و دریافت وجه را نیز در آن قرار دهید.

 

تبلیغات مزون

 

 

ویژگی های کاتالوگ اینترنتی در تبلیغات مزون

 • بی نهایت بودن محتوای تبلیغاتی در کاتالوگ: همانطوری که متوجه شدید ، کاتالوگ اینترنتی هیچ محدودیتی در مورد میزان محتوا ندارد. شما می توانید هر میزان اطلاعات که در تبلیغات نیاز هست را در این کاتالوگ جای دهید. حتی اگر محصولات شما تعداد و تنوع خیلی زیادی داشته باشد باز می توانید همه ی آنها را به صورت دسته بندی شده در این کاتالوگ معرفی کنید.
 • تغییر پذیر بودن کاتالوگ: شما در هر زمان که نیاز باشد میتوانید محتوای کاتالوگ خود را تغییر دهید. مثلا شرایط تخفیف مناسبتی جدید را به اطلاع مخاطبانتان برسانید و یا تغییر قیمت ها را به صورت لحظه ای اعمال کنید و یا محصولی را حذف یا اضافه نمایید. ویژگی تغییر پذیر بودن کاتالوگ امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و شما را از شر بسیاری از مشکلات تبلیغات چاپی نجات میدهد.
 • بی نهایت بودن تیراژ: طراحی و ساخت این نوع از کاتالوگ یک بار انجام می شود و مانند کاتالوگ چاپی نیاز نیست تا شما برای هر مرحله از تبلیغات ، تمام پروسه چاپ را طی کنید. نیاز نیست نگران خرابی های چاپی باشید.
 • توزیع آسان: شما از پشت رایانه شخصی خود می توانید هر روز تعداد بسیار زیادی تراکت توزیع کنید و بازخورد آن را نیز ببینید. آن هم در کمتر از یک ساعت.
 • پویایی محتوا: شما به سادگی می توانید روش ها و طرح های فروش مختلف را آزمایش کنید. می توانید تاثیر جملات مختلف تبلیغاتی را بر مشتریان خود بسنجید. حتی می توانید شیوه های بازاریابی ابتکاری خود را اجرایی کنید. از طرفی در روش های بازاریابی پویا شما می تواتید برای هر یک از محصولات خود شیوه ای خاص را انتخاب کنید و یا روش های فروش مختلفی را به آنها اضافه کنید.

با این روش ، کاتالوگ و تبلیغات شما بسیار تغییر می کند و امکانات بسیار زیادی به آن اضافه می شود. از طرفی مسئله تیراژ از آن برداشته شده و شما به تعداد نامحدود می توانید تراکت پخش کنید. دردسرهای چاپ و حمل و نقل نیز برطرف شده است. شما وقتتان را برای تبلیغات نمی گذارید و به امور داخلی مزون رسیدگی می کنید.

استفاده از گرافیک و تیزرهای تبلیغاتی در تبلیغات مزون می تواند یک تبلیغ حرفه ای و موفق را به دنبال داشته باشد. اگر شما از محصولات و مجموعه خود عکس و ویدئوهای مناسبی دارید می توانید تبلیغات موثری داشته باشید. با داشتن اندکی دانش تبلیغاتی که ما برای شما فراهم می کنیم می توانید تبلیغاتی علمی و اصولی داشته باشید. اگر تبلیغات طبق اصول علمی آن انجام شود نتیجه خوبی خواهد داشت.

به این نکته نیز توجه کنید که تنها عامل تفاوت بین کسب و کارهای بزرگ و کوچک میزان فروش آن هاست و تنها راه فروش بیشتر ، انجام تبلیغات هدفمند است. افزایش فروش همیشه توسعه را به دنبال خواهد داشت. توسعه ی کسب و کارها وابسته به میزان فروش آنهاست.

تبلیغات مزون

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

روش دیگر پیشنهادی شرکت تبلیغات شرق راه اندازی مزون در فضای مجازی می‌باشد. فروشگاه های مجازی و یا اینترنتی به زودی جایگزین فروشگاه های حقیقی می شود. به زودی شاهد این خواهیم بود که مزون ها از فضای حقیقی حذف می شوند. اگر شما جزو آن دسته از مزون هایی نیستید که به این کار به شکل موقت نگاه می‌کنند ، باید برای ادامه کسب و کار حتما به فکر راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باشید. وجود یک فروشگاه اینترنتی در کنار کسب و کار حقیقی شما میتواند هوشمندانه ترین تصمیم شما در مورد کسب و کارتان باشد.

امروزه بسیاری از کسب و کار ها در کنار انجام فعالیت های خود در فضای حقیقی نگاهی هم به اداره فروشگاه خود در فضای مجازی دارند و این دو را در کنار هم مدیریت می کنند. تجربه نشان داده است در اکثر مواردی که افراد راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را به شکل اصولی انجام می دهند؛ فروش فروشگاه اینترنتی ، بسیار بیشتر از فروشگاه حقیقی است.

مهمترین خصوصیت فروشگاه اینترنتی که باعث فروش بیشتر می شود گستردگی مخاطبان آن است. معمولا فارسی زبان ها فروشگاه ما را می بینند. تقریبا می‌توان گفت همه ی شهر های کشور می توانند به فروشگاه ما دسترسی داشته باشند. گستردگی مخاطب باعث فروش بیشتر می شود.

برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی موفق ما باید یک سری زیرساخت مناسب داشته باشیم. شرکت تبلیغات شرق بسیاری از این زیر ساخت ها را برای شما به سادگی فراهم می کند. اصلی ترین زیر ساخت برای این کار فراهم کردن امکان ارسال محصول است. اگر ما بتوانیم روش های ارسال محصول خود را به شکل مناسبی فراهم کنیم دیگر موارد به سادگی انجام خواهد شد. البته نگران نباشید شرکت تبلیغات شرق پیشنهاد هایی برای شما دارد که شما می توانید در ظرف یک هفته پیشرفته ترین روش های ارسال را به صورت رایگان راه اندازی کنید.

این دو روش ، پیشنهاد شرکت ما به شما بود. برای اطلاع از تمامی روش های تبلیغاتی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات مزون ها و یادگیری علمی تبلیغات میتوانید با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۴۲۷۳۷۵۱

تبلیغات مزون